اجاره جرثقیل فوق سنگین

اجاره جرثقیل فوق سنگین

اجاره جرثقیل فوق سنگین و نکات جذاب آن:

اجاره جرثقیل فوق سنگین برای فعالیت‌های نیازمند به ارتفاع و توان باربرداری بالا مورد ارزیابی و بهره‌برداری است. ازاین‌رو هر زمان به اجاره جرثقیل به‌منظور جابه‌جایی اجسام سنگین نیاز باشد، نام جرثقیل فوق سنگین به دلیل برقراری امنیت و درعین‌حال پاسخگویی تناژهای بالا در فضاهای کاری، در فهرست نمونه‌های ممتاز می‌درخشد.

جرثقیل دکل بلند برای طالبان جرثقیل‌های سنگین که ناچارند بارها را به ارتفاع بالا با حفظ تعادل برسانند، مطلوب است. این ماشین‌ها به دلیل ظرفیت بالا در میان جرثقیل‌های سنگین‌وزن قرار گرفته و با پوشش ارتفاعات وسیع به دلیل دکل بلندشان مطلوب هستند. ازاین‌رو هر زمان به جرثقیل فوق سنگین به‌منظور جابه‌جایی اجسام سنگین در ارتفاع نیاز باشد، جرثقیل دکل بلند به دلیل عدم واژگونی، قابلیت برقراری امنیت نمونه‌ای محبوب به شمار می‌رود.

اجاره جرثقیل فوق سنگین
 جرثقیل فوق سنگین و کارایی این نوع از جرثقیل

اجاره جرثقیل فوق سنگین در تهران:

بوم‌های بلند، ظرفیت‌های بالا، قدرت بیشتر سبب شده، کرایه جرثقیل سنگین که از ۱۵ تن شروع و به محدوده‌های ۴۵ تن، ۵۰ تن و بالا می‌رسد، موردتوجه باشد. جرثقیل‌های فوق سنگین دارای انواع مختلفی مانند جرثقیل‌های برجی، تاور کرین و … هستند که درواقع پوشش ارتفاعات و حجم‌های زیاد جزء رسالت‌های آن‌ها به شمار می‌رود. بدین ترتیب هر زمان به اجاره جرثقیل فوق سنگین نیاز داشته باشید، طیف وسیعی از ماشین‌های سنگین در مقابل شما قرار دارند که باید متناسب با نوع کاری که مدنظر دارید به انتخاب یک یا چندین مورد از آن‌ها بپردازید. در انتخاب کمی سخت است و دریافت مشاوره می‌تواند شمارا به سمت نمونه‌ای مطمئن و کارآمد راهنمایی کند.

کرایه جرثقیل فوق سنگین
اجاره جرثقیل فوق سنگین در تهران

به چه جرثقیلی فوق سنگین گفته می‌شود:

جرثقیلی که در پروژه‌های عمرانی بزرگ و مرتفع با حفظ تعادل به جابه‌جایی‌های عظیم کمک نماید و به برقراری ایمنی کار و برطرف نمودن خطر می‌پردازد، جرثقیل فوق سنگین اطلاق می‌گردد. درواقع به‌منظور اجاره جرثقیل فوق سنگین بیشترین تمرکز بر نیاز پروژه‌های عمرانی گذاشته می‌شود. برای مثال برخی سایت‌های عمرانی به اجاره تریلی سنگین‌وزن نیازمند هستند، اما بعضی دیگر با اجاره یک جرثقیل مفصلی یا بوم تلسکوپی، سقفی و … سنگین‌وزن بهتر به انجام امور خود می‌رسند. پس در انتخاب نوع جرثقیل دقت مضاعف نمایید، زیرا تمامی مدل‌های سنگین‌وزن توانایی جابه‌جای اجرام بزرگ و حجیم رادارند، اما هرکدام حوزه کاری متمایزی را پوشش می‌دهند و در عرصه‌ای خاص موفقیت را قرین پروژه‌ها می‌سازند.

جرثقیل فوق سنگین
جرثقیل فوق سنگین ( لیبهر )

مشخصات و اجزای جرثقیل فوق سنگین:

با ارزیابی مشخصات ظاهری جرثقیل فوق سنگین با اجزایی قوی‌تر، مستحکم‌تر و باقدرتی مضاعف روبرو می‌شویم که آن‌ها را از نمونه‌های معمول متمایز ساخته است. این حجم بالا و جثه عظیم در همان نگاه اول مشهود بوده و نشانی بر توانایی‌های حیرت‌آور این ماشین‌ها دارد. با چنین ویژگی‌هایی طبیعی است که اوزان باربری، ابعاد و … این ماشین‌ها به شکل اعجاب‌آوری ارتقا یابند. ازاین‌رو در زمان کرایه جرثقیل فوق سنگین باید مؤلفه‌های وزن، ابعاد، قدرت و … را معیاری برای تناسب ماشین انتخابی با محیط کاری خود قرار دهید، بدین ترتیب از هدررفت سرمایه خود با یک انتخاب اصولی و اقتصادی جلوگیری می‌نمایید و کارها را بادقت و کیفیت بیشتری به نتیجه مدنظر می‌رسانید.

چند نمونه از برندهای جرثقیل فوق سنگین در ایران:

اجاره جرثقیل فوق سنگین از میان برندهای معتبر جهانی در ایران که به کیفیت و دوامی عالی آراسته هستند، شامل طیف وسیعی می‌باشد. هر یک از این برندها در چندین حوزه مختلف صاحب‌امتیاز هستند. برای مثال همگان برند لیبهر را با جرثقیل‌های تاور کرین عظیم‌الجثه، جرثقیل‌های دریایی قدرتمند، جرثقیل‌های سنگین‌وزن زنجیری و … می‌شناسند. ولی در هم‌جواری برند لیبهر، هیتاچی نیز توانسته به یکی از سردمداران صنعت ماشین‌های باربری سنگین‌وزن بدل شود و نام و آوازه‌ای باشکوه را در منظر مصرف‌کنندگان جهانی از خود ترسیم سازد.

انواع جرثقیل فوق سنگین
برند های جرثقیل فوق سنگین در ایران

ازاین‌رو کرایه جرثقیل فوق سنگین از میان محصولات این شرکت نیز موردتوجه بسیاری از صنعتگران است. جرثقیل‌های لاستیکی، زنجیری و … هیتاچی زبان زد بوده و مشتریان جهانی دارند. در همین راستا و در رده سوم کمپانی Manitowoc قرار گرفته که با جرثقیل‌های متحرک، بوم تراک، تاور کرین، زنجیری و … توانسته نیازها را به ماشین‌هایی فوق تصور قدرتمند و کارا برآورده سازد. از دیگر برندهای مطرح در عرصه تولید جرثقیل به Terex، Hiab، XCMG و … اشاره می‌شود که هرکدام به‌راستی رقیبان سرسخت دنیای جرثقیل‌ها هستند. باوجود چنین ابزارهای قدرتمندی فعالیت فوق سنگینی وجود ندارد که بشر از انجام آن عاجز باشد.

اجاره جرثقیل فوق سنگین
جرثقیل فوق سنگین ( دماگ)

اجاره جرثقیل فوق سنگین چه زمانی به کار ما می‌آید؟

با توضیحاتی که در باب اجاره جرثقیل در اوزان بالا ذکر نمودیم به‌تبع باید آن‌ها را عرصه‌های سهمگینی چون سدسازی، برج‌سازی، احداث توربین‌های آبی و بادی و … بیابیم. به‌راستی که این ماشین‌های فوق سنگین برای عملیاتی فوق تصور بزرگ مانند جابه‌جایی کانتینرها، حمل ماشین‌آلات سنگین صنعتی و … نیز کاربرد دارند. با این توصیفات اگر آن‌ها را در حین انجام فعالیتی دیگری چون تخلیه بار و بارگیری کشتی‌ها در عرشه، جابه‌جایی تجهیزات صنعتی و … بیابیم جای هیچ تعجبی نیست. به همین دلیل است که به‌محض تصمیم به انجام امور سنگین اولین فعالیت صورت‌گرفته اجاره جرثقیل متناسب با نوع آن کار توسط متصدیان کاردان و مسئولیت‌پذیر است.

 

کرایه جرثقیل فوق سنگین
 جرثقیل فوق سنگین (کارگاهی)

قیمت کرایه جرثقیل فوق سنگین در تهران:

بسته به اینکه چه نوع جرثقیل سنگینی مانند جرثقیل عرشه، جرثقیل دکل بلند، جرثقیل چپقی، جرثقیل کر اولر، جرثقیل کفی و … را انتخاب نمایید؛ قیمت اجاره جرثقیل فوق سنگین متفاوت بوده زیرا کارایی گوناگونی را از آن‌ها شاهد هستید. البته به دلیل اینکه جرثقیل سنگین تناژهای متفاوتی را پوشش می‌دهد، قیمت‌های متغیری متناسب با تناژشان در این حین اعلام می‌گردد. پس ابتدا نوع جرثقیل فوق سنگین خود و سپس تناژ آن را مشخص نموده و درنهایت مدت‌زمانی که بدان نیازمند هستید تا کارشناسان برآورد دقیقی از قیمت را ارائه دهند.

 جرثقیل های فوق سنگین
قیمت کرایه جرثقیل فوق سنگین

جرثقیل تهران و خدمات این مجموعه:

تنوع خدمات جرثقیل تهران باعث شده، شرکت‌های مختلف بر روی قابلیت‌های این مجموعه حساب باز نمایند و از ماشین‌آلات این برند نامی در انواع مختلف مانند کامیون، لیفتراک، بالابر و … بهره‌مند شوند. از دیگر خدمات این مجموعه می‌توان به اجاره بالابرها، اجاره لیفتراک و اجاره تریلی در انواع گوناگون اشاره نمود. بدین ترتیب با اجاره جرثقیل فوق سنگین، سنگین و سبک از این مجموعه تضمین‌های فنی و مهندسی فراوانی را دریافت می‌کنید که احیاگر و پشتیبان امور عملیاتی، ساخت‌وسازی، حمل‌ونقل و … شما هستند. عقد قرارداد، بیمه تجهیزات، تخفیف‌های استثنایی و … همگی را با مراجعه به این مرکز بزرگ و توانمند دریافت می‌کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 1 =

تماس سریع