اجاره جرثقیل کفی ۳ تن

اجاره جرثقیل کفی ۳ تن

اجاره جرثقیل کفی ۳ تن:

در مقاله ای که امروز برای شما عزیزان در تهران جرثقیل در نظر گرفته ایم بنا داریم شما را با اجاره جرثقیل کفی ۳ تن که نوعی از جرثقیل های پر کاربرد کفی دار هستند آشنا و از خدمات آن و کار هایی که می تواند انجام بدهد مطلع سازیم.
انواع جرثقیل ها:

  • ۳ تن
  • ۷ تن
  • ۱۰ تن
  • ۱۵ تن
جرثقیل کفی ۳ تن
اجاره جرثقیل کفی ۳ تن در جرثقیل تهران

شرکت تهران جرثقیل که در زمینه اجاره جرثقیل در تهران فعالیت دارد خدماتی مانند: اجاره بالابر، اجاره جرثقیل های سبد دار، اجاره جرثقیل کفی ۳ تن، اجاره جرثقیل نیسانی، اجاره جرثقیل دکل بلند، اجاره جرثقیل دکل کوتاه، اجاره جرثقیل وینچ دار و بدون وینچ، اجاره جرثقیل اطلس، در تناژ های مختلف و بسته به نیاز شما دوستان را ارائه می دهد.

همچنین با جلب رضایت شما دوستان عزیز در صدر شرکت های جرثقیل در میان شرکت های رقیب خود قرار گرفته است بنابراین گام اول برای جلب اعتماد شما، ارائه خدمات در بهترین شرایط ممکن می باشد در نتیجه با ارائه خدمات مناسب و همچنین برخورداری از اساتید و کارشناسان و کارکنان مجرب سعی در جلب اعتماد شما عزیزان گرامی را داریم.

اجاره جرثقیل کفی ۳ تن با تهران جرثقیل:

یکی از خدماتی که تهران جرثقیل ارائه می دهد و در این مقاله به آن پرداخته شده است اجاره جرثقیل کفی ۳ تن می باشد. تهران جرثقیل با ارائه خدمات مهم و بسیار ضروری و با برخورداری از چندین سال سابق درخشان به همراه رضایت مشتری با داشتن کارکنان مجرب و با در اختیار داشتن دستگاه های به روز دنیا و وبسایت های قانونی و مجوز های لازم می تواند پاسخگوی شما شهروندان عزیز در هر مکان و زمان و در کوتاه ترین مدت ممکن باشد.

نکات ایمنی مرتبط با جرثقیل کفی دار:

در ابتدا و قبل از هر کاری لازم است که شما در هنگام اجاره جرثقیل کفی ۳ تن نکاتی را مد نظر گرفته و از آن مطلع باشید تا بتوانید خیلی راحت و بدون نگرانی، جرثقیل مورد نظر خود را انتخاب کرده و کارتان را خیلی خوب بدون خطر و به بهترین نحو ممکن انجام بدهید.

در هنگام تماس گرفتن با شرکت تهران جرثقیل یا هر شرکت دیگر برای اجاره جرثقیل از شما سوالاتی پرسیده می شود که در سهولت انتخاب نوع جرثقیل هم به شما و هم به شرکت مورد نظر کمک های شایانی می کند و آن مطالب عبارت است از:

نمونه 1 جرثقیل کفی ۳ تن
نکات ایمنی کرایه جرثقیل کفی ۳ تن در جرثقیل تهران

۱. موقعیت مکانی و فاصله شما با شرکت ارائه دهنده خدمات جرثقیل

شاید این سوال برای شما مطرح شود که موقعیت مکانی و فاصله شما چه ارتباطی به اجاره جرثقیل دارد. که در جواب باید عرض کنم که دانستن این موضوع ارتباط زیادی در صرفه جویی وقت و هزینه شما خواهد داشت.

۲. اطلاعاتی از قبیل وزن، حجم، طول، عرض و ارتفاع

در اجاره جرثقیل کفی ۳ تن باید در مورد وزن، حجم، طول، عرض و ارتفاع برای جسم و یا شی که قرار است جا به جا و یا حمل و تخلیه شود اطلاعاتی داشته باشید. که این اطلاعات به انتخاب جرثقیل و نوع آن کمک شایانی می کند.

۳. آگاهی از محیط بارگیری

آگاهی از محیطی که در آن قرار است بارگیری، تخلیه و یا جا به جایی صورت بگیرد به طور مثال؛ اگر محیط سر بسته هست (سوله) ارتفاع آن طول و عرض و جایی که جرثقیل می تواند در آن جا مستقر شود.

آگاهی از محیط کار با جرثقیل کفی
آگاهی از محیط کار با جرثقیل کفی ۳ تن

۴. فاصله

فاصله جسم و یا اشیایی که قرار است توسط جرثقیل جا به جا شود شاید برای کسی که قصد اجاره جرثقیل دارد و برای اولین بار است که این کار را انجام می دهد جالب و یا حتی غافل گیر کننده باشد که چرا فاصله جسم و اشیا با جرثقیل تعیین کننده تناژ و یا حتی نوع جرثقیل می باشد. بنابراین این موضوع نیز در اجاره جرثقیل کفی ۳ تن اهمیت دارد.

اگر بخواهیم خیلی ساده و به دور از اصطلاحات فنی در رابطه با آن صحبت کنیم اگر جسمی به وزن ۳۰۰۰ کیلو گرم (۳ تن) داشته باشیم که بخواهیم این جسم را با جرثقیل کفی ۳ تن جا به جا، تخلیه و یا حتی بارگیری نماییم فاصله استاندارد و ایمنی بین شئ مورد نظر و جک جرثقیل می بایستی اندازه طول دکل مادر جرثقیل ( همه تلسکوپ ها بسته باشد) باشد که فاصله حدودی بین ۱/۶۰ تا ۲ متر در زاویه ۹۰ درجه می باشد.

هر چه فاصله جسم مورد نظر از جرثقیل بیشتر بشود به طبع تناژ باربرداری جرثقیل که می خواهد این کار را انجام بدهد بیشتر خواهد شد در صورتی که وزن جسم همان ۳۰۰۰ کیلو گرم ( ۳ تن) است.

۵. اطلاعات در مورد زمین

اطلاعات کافی در مورد زمینی که قرار است جرثقیل در آن مستقر شود یعنی اینکه لازم است که شما بدانید جایی که قرار است جرثقیل در آنجا مشغول به کار شود و جسم و یا اجسام شما را جا به جا کند می بایستی کاملا سفت و محکم باشد یا در گذشته در آن محل حفاری نشده باشد و خاک یا زیر سازی آن مکان سست نباشد که منجر به حادثه جبران ناپذیری خواهد شد.

۶. اطلاعات در مورد محیط اطراف

یکی از مهم ترین و تقریبا کلیدی ترین سوالاتی که از شما توسط شرکت اجاره دهنده جرثقیل پرسیده می شود این است که محیطی که قرار است در آن جا اشیا جا به جا، بارگیری و یا تخلیه شود از نظر ایمنی پاکسازی شده است یا خیر.

برای روشن شدن این موضوع مهم مثالی می زنیم تا به طور کامل متوجه اهمیت این موضوع شوید.

به طور مثال در مکانی که شما قصد جابه جایی، تخلیه و بارگیری دارید نبایستی در محدوده کاری جرثقیل شئ و یا وسیله نقلیه پارک شده ای وجود داشته باشد تا در صورت هر گونه حادثه به آن جسم و یا وسیله خسارتی وارد شود و یا در کار اپراتور جرثقیل (راننده جرثقیل) خللی ایجاد کند و یا اگر در محل جابه جایی یا در بالای سر آن سیم های برق فشار قوی و یا ضعیف و یا حتی تلفن وجود دارد در هنگام اجاره جرثقیل آن را با کارشناس مربوطه در میان بگذارد

اگر بخواهیم به طور کلی تعریفی از پاکسازی و ایمنی محیط کار جرثقیل داشته باشیم این است که در محدوده کاری جرثقیل مانعی وجود نداشته باشد تا بتواند ماموریت خود را هرچه ایمن تر انجام بدهد.

این ها سوالاتی متداول است که شرکت خدمات جرثقیل از شما خواهند پرسید و لازم است که هر شخص که قصد اجاره جرثقیل دارد از آن با اطلاع باشد در غیر این صورت پیشنهاد می کنیم که با کارشناسان ما تماس حاصل فرماید تا آن ها پس از باز دید این اطلاعات را به صورت کامل و جامع در اختیار ما قرار بدهند.

برای این منظور می توانید با شماره تماس ۰۹۱۲۶۵۰۶۴۳۰ تماس حاصل فرمایید

.
لازم به ذکر است که بابت کارشناسی شرکت تهران جرثقیل هیچ وجهی پرداخت نمی کنید و این کار کاملا رایگان می باشد.

اطلاعات درباره اطراف جرثقیل
اطلاعات درباره اطراف جرثقیل کفی ۳ تن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 1 =