اجاره جرثقیل کفی ۳ تن

اجاره جرثقیل کفی 3 تن

اجاره جرثقیل کفی ۳ تن:

در مقاله ای که امروز برای شما عزیزان در  تهران جرثقیل در نظر گرفته ایم بنا داریم شما را با اجاره جرثقیل کفی ۳ تن که نوعی از جرثقیل های پر کاربرد کفی دار هستند، آشنا و از خدمات آن و کار هایی که می تواند انجام بدهد شما سروران عزیز و مشتریان شرکت تهران جرثقیل را بهرمند سازیم.

انواع جرثقیل ها: ۳ تن، ۷ تن، ۱۰ تن، ۱۵ تن

شرکت تهران جرثقیل که در زمینه اجاره جرثقیل در تهران کار می کند خدماتی مانند: اجاره بالابر، اجاره جرثقیل های سبد دار، اجاره جرثقیل کفی دار، اجاره جرثقیل نیسانی، اجاره جرثقیل دکل بلند، اجاره جرثقیل دکل کوتاه، اجاره جرثقیل وینچ دار و بدون وینچ، اجاره جرثقیل اطلس، در تناژ های مختلف و بسته به نیاز شما دوستان ارائه می دهد.

هم چنین می تواند با جلب رضایت شما دوستان عزیز در صدر شرکت های جرثقیل در میان شرکت های رقیب خود قرار بگیرد بنابراین گام اول برای جلب اعتماد شما دوستان عزیز ارائه خدمات در بهترین شرایط ممکن می باشد. در نتیجه با ارائه خدمات مناسب و هم چنین برخورداری از اساتید و کارشناسان و کارکنان مجرب سعی در جلب اعتماد شما عزیزان گرامی را داریم.

اجاره جرثقیل کفی ۳ تن
درباره اجاره جرثقیل کفی ۳ تن

اجاره جرثقیل کفی ۳ تن با تهران جرثقیل:

تهران جرثقیل با ارائه خدمات مهم و بسیار ضروری و با برخورداری از چندین سال سابق درخشان به همراه رضایت مشتری با داشتن کارکنان مجرب و با در اختیار داشتن دستگاه های به روز دنیا و وبسایت های قانونی و مجوز های لازم می تواند پاسخگوی شما شهروندان عزیز در هر مکان و زمان و در کمترین مدت ممکن باشد.

هم چنین با مراجعه به شرکت تهران جرثقیل می توانید از اتلاف وقت و هزینه های مورد پرداخت را کاهش داده (اجاره جرثقیل ارزان) و هم چنین ارزش زیادی برای جلب رضایت مشتریان قائل هستیم. این شرکت خدمات جرثقیل در بر دارنده انواع جرثقیل های مورد نیاز و پر کاربرد برای رفع نیاز شما دوستان و متقاضیان عزیز می باشد.

شما می توانید برای اجاره جرثقیل کفی ۳ تن با مشاورین تهران جرثقیل در تماس باشید.

اجاره جرثقیل کفی ۳ تن
اجاره جرثقیل کفی ۳ تن

نکات ایمنی مرتبط با اجاره جرثقیل کفی ۳ تن:

در ابتدا و قبل از هر کاری لازم است که شما در هنگام اجاره جرثقیل نکاتی را مد نظر گرفته و از آن مطلع باشید تا بتوانید خیلی راحت و بدون نگرانی و اظطراب جرثقیل مورد نظر خود را انتخاب کرده و کارتان را خیلی خوب بدون خطر و تمیز انجام بدهید.

همانطور که قبلا خدمت شما عزیزان توضیح دادیم موضوع مقاله امروز ما اجاره جرثقیل ۳ تن کفی دار می باشد ولی مواردی که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود تقریبا در اجاره تمام جرثقیل ها با تناژ های مختلف ثابت بوده و نیاز است که حداقل ها را در مورد آن و اجاره جرثقیل مورد نظر خودتان بدانید.

در هنگام تماس گرفتن با شرکت تهران جرثقیل یا هر شرکت دیگر برای اجاره جرثقیل از شما عزیزان سوالاتی پرسیده می شود که در سهولت انتخاب نوع جرثقیل هم به شما و هم به شرکت مورد نظر کمک های شایانی می کند و آن مطالب عبارت است از:

۱. موقعیت مکانی و فاصله شما با شرکت ارائه دهنده خدمات جرثقیل
شاید این سوال برای شما مطرح شود که موقعیت مکانی و فاصله شما چه ارتباطی به اجاره جرثقیل دارد. که در جواب باید خدمت شما عزیزان عرض کنم که دانستن این موضوع ارتباط زیادی در صرفه جویی وقت و هزینه شما خواهد داشت.

۲. اطلاعاتی از قبیل وزن، حجم، طول، عرض و ارتفاع جسم و یا شی که قرار است جا به جا و یا حمل و تخلیه شود. در زمان اجاره جرثقیل کفی ۳ تن مورد نیاز است.

کمک به انتخاب جرثقیل و نوع آن کمک زیادی خواهد کرد. در این صورت راحت تر می توانید برای اجاره جرثقیل کفی ۳ تن و یا هر جرثقیل دیگر اقدام نمایید.

اجاره جرثقیل کفی ۳ تن
نکاتی در مورد اجاره جرثقیل کفی ۳ تن

۳. آگاهی از محیطی که در آن قرار است بارگیری، تخلیه و یا جا به جایی در آن صورت بگیرد به طور مثال؛ اگر محیط سر بسته هست (سوله) ارتفاع آن طول و عرض و جایی که جرثقیل می تواند در آن جا مستقر شود.

۴. فاصله جسم و یا اشیایی که قرار است توسط جرثقیل جا به جا شود شاید برای کسی که قصد اجاره جرثقیل دارد و برای اولین بار است که این کار را انجام می دهد جالب و یا حتی غافل گیر کننده باشد که چرا فاصله جسم و اشیا جرثقیل تعیین کننده تناژ و یا حتی نوع جرثقیل می باشد

اگر بخواهیم خیلی ساده و به دور از اصطلاحات فنی در رابطه با آن صحبت کنیم اگر جسمی به وزن ۳۰۰۰ کیلو گرم ( ۳ تن) داشته باشیم که بخواهیم این جسم را با جرثقیل ۳ تن کفی دار جا به جا، تخلیه و یا حتی بارگیری نماییم

فاصله استاندارد و ایمنی بین شئ مورد نظر و جک جرثقیل می بایستی اندازه طول دکل مادر جرثقیل (همه تلسکوپ ها بسته باشد) باشد که فاصله حدودی بین ۱/۶۰ تا ۲متر در زاویه ۹۰ درجه می باشد. هر چه فاصله جسم مورد نظر از جرثقیل بیشتر بشود به طبع تناژ باربرداری جرثقیل که می خواهد این کار را انجام بدهد بیشتر خواهد شد در صورتی که وزن جسم همان ۳۰۰۰ کیلو گرم ( ۳تن) باشد.

۵. اطلاعات کافی در مورد زمینی که قرار است جرثقیل در آن مستقر شود یعنی اینکه لازم است که شما بدانید جایی که قرار است جرثقیل در آنجا مشغول به کار شود و جسم و یا اجسام شما را جا به جا کند می بایستی کاملا سفت و محکم باشد یا در گذشته در آن محل حفاری نشده باشد و خاک یا زیر سازی آن مکان سست نباشد که منجر به حادثه جبران ناپذیری خواهد شد.

۶. یکی از مهم ترین و تقریبا کلیدی ترین سوالاتی که از شما توسط شرکت اجاره دهنده جرثقیل پرسیده می شود این است که محیطی که قرار است در آنجا اشیا جابه جا، بارگیری و یا تخلیه شود از نظر ایمنی پاکسازی شده است یا خیر.

مثالی از پاکسازی محیطی که جرثقیل در آن کار می کند.

اجاره جرثقیل ۳ تن کفی دار
نکاتی در مورد اجاره جرثقیل کفی ۳ تن

برای روشن شدن این موضوع مهم و حائز اهمیتی که بالا بیان شد برای شما عزیزان مثالی می زنیم که شما را متوجه اهمیت موضوع خواهد کرد.

به طور مثال در مکانی که شما قصد جابه جایی، تخلیه و بارگیری دارید نبایستی در محدوده کاری جرثقیل شئ و یا وسیله نقلیه پارک شده ای وجود داشته باشد تا در صورت هر گونه حادثه به آن جسم و یا وسیله خسارتی وارد شود و یا در کار اپراتور جرثقیل( راننده جرثقیل)خللی ایجاد کند.

اگر در محل جابه جایی یا در بالای سر آن سیم های برق فشار قوی و یا ضعیف و  حتی تلفن وجود دارد در هنگام اجاره جرثقیل کفی دار ۳ تن آن را با کارشناس مربوطه در میان بگذارد اگر بخواهیم به طور کلی تعریفی از پاکسازی و ایمنی محیط کار جرثقیل داشته باشیم این است که در محدوده کاری جرثقیل مانعی وجود نداشته باشد تا بتواند ماموریت خود را هرچه ایمن تر انجام بدهد.

اینها سوالاتی متداول است که شرکت خدمات جرثقیل از شما عزیزان خواهند پرسید و لازم است که هر شخص که قصد اجاره جرثقیل دارد از آن با اطلاع باشد در غیر این صورت به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که با کارشناسان ما تماس حاصل فرماید تا آن ها پس از بازدید این اطلاعات را به صورت کامل و جامع در اختیار ما قرار بدهند.

برای اجاره جرثقیل کفی ۳ تن با شماره تماس ۰۹۱۲۶۵۰۶۴۳۰ یا ۰۹۱۲۴۱۲۱۲۶۰ تماس حاصل فرمایید.

لازم به ذکر است که شما عزیزان بابت کارشناسی شرکت تهران جرثقیل هیچ وجهی پرداخت نمی کنید و این کار کاملا و با کمال افتخار رایگان می باشد.

نمونه کار هایی که در زیر مشاده می کنید از جمله کار های اجاره جرثقیل کفی ۳ تن می باشد:

اجاره جرثقیل کفی ۳ تن
اجاره اجاره جرثقیل کفی ۳ تن از تهران جرثقیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + یازده =