اجاره جرثقیل در تهران

در اکثر پروژه‌ های عمرانی جرثقیل  برجی بیشترین استفاده را دارد. جرثقیل‌ های مرسوم امروزی عبارت‌ اند از:

جرثقیل تلسکوپی

بوم آن به صورت کشویی بوده و قابلیت ازدیاد طولی بوم را دارد در این نمونه برای استقرار جرثقیل در زمان کار از جکهای تعادلی استفاده میشود.

اجاره جرثقیل متحرک

مزایای جرثقیل متحرک • قابلیت تنظیم بوم • قابلیت تنظیم زاویه های بوم • توانایی چرخاندن بار • توانایی حرکت در محوطه کار

اجاره جرثقیل خشک

جرثقیل خشک که بوم آن فلزی می‌باشد و به وسیله پین و و اشپیل به یکدیگر متصل شده است این نوع جرثقیل دارای چرخهای زنجیری می‌باشد.

اجاره جرثقیل تاور کرین

جرثقیل تاور کربن در جایی ثابت میگردد و بوم آن دارای حرکت دوارمیباشد.

اجاره جرثقیل بوم ثابت

جرثقیل بوم ثابت که بوم این نوع جرثقیل دارای قطعات فلزی است که به وسیله ی پیچ و مهره به یکدیگر متصل شده است لذا برای ازدیاد بوم باید این قطعات به یکدیگر متصل شوند .

اجاره جرثقیل ثابت برجی

جرثقیل ثابت برجی عموما در جایی ثابت نصب میشود . این نوع جرثقیل می تواند در روی ریل حرکت کند. بوم این جرثقیل ثابت بوده ولی هوک آن میتواند به صورت کشویی جابجا شود.

شرکت جرثقیل تهران با ارائه خدمات سریع، مطمئن در تمامی روزهای سال آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز است. با اجاره جرثقیل در تهران از ما کلیه تجهیزات و وسایل از ۳ الی۱۶۰ تن را به راحتی جابجا یا حمل نمائید. شما می توانید قبل از اقدام به اجاره جرثقیل در تهران با کارشناسان ما در خصوص انتخاب نوع جرثقیل تماس حاصل فرمائید تا متناسب ترین نوع جرثقیل برای کار شما انتخاب شود.

ارائه خدمات با بالاترین سرعت

بهترین و سریعترین خدمات در زمینه جرثقیل را از ما بخواهید.

تضمین بهترین قیمت

تهران جرثقیل با بهترین قیمت و سریعترین روش ممکن آماده ارائه خدمات به افراد، شرکت ها و کارخانجات می باشد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تهران جرثقیل ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شما مشتریان جهت اجاره جرثقیل و بالابر می باشد.

ارائه خدمات صنعتی

با اجاره جرثقیل در تهران با شرکت تهران جرثقیل می توانید بهترین امکانات را دریافت نماید.

جهت اجاره بالابر در تهران و یا اجاره جرثقیل با شماره ی ۰۹۱۲۶۵۰۶۴۳۰ تماس بگیرید.

پروژه هایی که به جرثقیل نیاز دارند:

استفاده از جرثقیل در بسیاری از پروژه‌ های عمرانی، صنعتی و… کار را تسهیل می‌ کند.

هر پروژه ای که نیاز به حمل تجهیزات سنگین و… باشد نیاز به جرثقیل  دارد. گاهی در زمان خاصی از پروژه نیاز به جرثقیل وجود دارد. در قسمت های مختلف یک پروژه عمرانی یا صنعتی نیاز به جرثقیل است. هر چه پروژه بزرگ تر باشد، این نیاز بیشتر خواهد بود.

نکته ای که درباره اجاره جرثقیل اهمیت دارد این است که چه نوع جرثقیلی برای پروژه شما مناسب است.

به همین دلیل نیاز به متخصصانی در این زمینه دارید که بتوانند شما را در اجاره جرثقیل مناسب راهنمایی کنند. کارشناسان باید پروژه و شرایط کاری شما را به طور دقیق بررسی کنند و پس از آن به شما کمک کنند تا بتوانید برای اجاره جرثقیل اقدام کنید.

ارائه چند مثال به شما کمک خواهد کرد:

۱. جرثقیل آویز برای سالن ها و سوله هایی که محدودیت در ارتفاع دارند،  مناسب است و به دو صورت آویز مستقیم و آویز منحنی ارائه می شود.

۲. جرثقیل های سقفی در سالن های صنعتی که یک یا دو ریل دارند و در محدوده ریل به صورت افقی نیز جا به جا شوند. هزینه اجاره جرثقیل تک پل نسبت به دو پل کمتر است.

۳. جرثقیل های دروازه ای در فضا های آزاد کاربرد بیشتری دارند. روی جرثقیل دروازه ای بالابر سیم بکسلی تک پل یا دو پل نیز نصب کرد.

۴. جرثقیل های کامیونی برای جا به جایی و انتقال هایی که در درون شهر انجام می شوند بهترین گزینه هستند. مزیت این نوع جرثقیل سرعت حمل و نقل و هزینه پایین اشاره کرد.