خدمات جرثقیل کفی

خدمات جرثقیل کفی

خدمات جرثقیل کفی

موضوعی که در مقاله امروز می خواهیم راجع به آن صحبت کنیم خدمات و کار هایی است که توسط جرثقیل ۳ تن کفی و یا همان (جرثقیل کامیونی) انجام می گیرد، می باشد. یکی از خدمات جرثقیل کفی و چیزی که آن را نسبت به بقیه جرثقیل ها در انواع دیگر متمایز می کند وجود و داشتن فضای کف آن می باشد که در جا به جایی بار، تخلیه و بارگیری، و خدمات گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر بخواهیم به طور مثال در مورد یکی از خصوصیات و خدمات جرثقیل کفی صحبت کنیم می توان به تخلیه بار و یا بارگیری جسمی که در محلی از نظر طولی و عرضی محدودیت داشته باشد، اشاره نمود.

در این مورد کاملا خاص به علت نبودن فضای کافی برای هر دو ماشین و یا جرثقیل و ماشینی که حامل بار و یا اجسامی است که باید تخلیه و یا بارگیری شود جرثقیل کفی به صورت بسیار محسوس به کار می آید.

خدمات جرثقیل کفی
توضیحی درباره خدمات جرثقیل کفی

انواع خدمات جرثقیل کفی کدامند؟

اگر بخواهیم در مورد انواع خدمات جرثقیل کفی صحبت کنیم می توان در ادامه مثال بالا گفت که عملیات تخلیه و بارگیری به این صورت انجام می شود که در هنگام تخلیه هر دو ماشین در کنار یکدیگر قرار گرفته جرثقیل بار و یا اجسام را از روی ماشین کناری برداشته و بر روی کفی خود قرار می دهد و پس از آن بار و یا اجسام مورد نظر را در محل مناسب آن که قبلا توسط شخص و یا اشخاص مربوط به بار تعیین شده است

تخلیه می نماید و با این کار در هزینه، سرعت، و حتی خطرات احتمالی پیشگیری خواهد کرد از دیگر محاسن جرثقیل کفی دار این است که این جرثقیل می تواند بار های مختلف را با رعایت ایمنی و احتیاط کامل بر روی کفی خود قرار داده و آن را به هر نقطه که محل تخلیه آن هست ببرد و آن را تخلیه نماید.

از دیگر خدمات جرثقیل کفی دار می توان از سبد بالابر نام برد که از آن در کار هایی از قبیل شستن نمای ساختمان، نصب چراغ های پایه فلزی و روشنایی معابر، اتوبان ها، آزاد راه و بزرگراه ها، هرس کردن انواع درختان، آذین بندی و غیره استفاد نمود.

خدمات جرثقیل کفی
از خدمات جرثقیل کفی در چه زمینه هایی می تواند استفاده کرد

نحوه کار با سبد یا همان بالابر به این ترتیب است که اپراتور و یا همان راننده جرثقیل سبد که می بایستی از استاندارد و ایمنی بالایی ساخته شده باشد را به سر دکل جرثقیل نصب کرده و از درست بسته شدن آن اطمینان حاصل نماید سپس فرد مورد نظر در سبد قرار می گیرد و در ارتفاعی که قرار است در آن کار انجام بگیرد توسط راننده و یا همان اپراتور جرثقیل برده می شود.

به طور کلی می توان استفاده های گوناگونی در زمینه های مختلف از جرثقیل کفی داشت. جرثقیل کفی دار می تواند نیاز های مختلف شما را در زمان انجام عملیات و پروژه برطرف نماید.

جرثقیل کفی و شرکت تهران جرثقیل:

خدمات جرثقیل کفی
مشخصات خدمات جرثقیل کفی

در زمان دریافت خدمات جرثقیل کفی به این نکات توجه کنید:

  1. حتما از یک اپراتور ماهر برای کنترل جرثقیل های کفی دار کمک بگیرید. در صورتی که اپراتور در این زمینه مهارت کافی را نداشته باشد، امکان رخ دادن حادثه بالا می رود.
  2. پیش از آن که اقدام به استفاده از خدمات جرثقیل کنید، حتما مشخصات بار و جسمی که تصمیم دارید برای جا به جایی آن جرثقیل کرایه کنید را به صورت مشخص و واضح داشته باشید.
  3. شما می توانید برای بررسی بیش تر و بهتر و هم چنین تخصصی تر، از مشاورین و کارشناسان جرثقیل تهران بخواهید تا شخصی را به محل انجام پروژه و یا عملیات شما اعزام کنند.
  4. توجه داشته باشید که اگر جسم و یا بار شما از حساسیت بالایی برخوردار است، می توانید آن را بیمه قلاب کنید.
  5. سعی کنید از خدمات جرثقیل کفی دار، غیر از ساعات اوج ترافیک استفاده کنید تا سرعت جا به جایی بار برای شما بیش تر شود.
  6. حتما مشخصات کاملی را در مورد محل انجام عملیات و پروژه را به دست آورید در این صورت می توانید انتخاب بهتری از جرثقیل کفی دار داشته باشید.
  7. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد انواع جرثقیل های کفی دار با مشاورین جرثقیل تهران در تماس باشید.
خدمات جرثقیل کفی
در زمان استفاده از خدمات جرثقیل کفی به این نکات توجه کنید

موارد بیان شده از خدمات جرثقیل کفی بود که خدمت شما عزیزان توضیح خیلی مختصر و در حد صبر و حوصله شما دوستان گرامی داده شد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر و هم چنین ثبت سفارشات خود با شماره تماس ۰۹۱۲۶۵۰۶۴۳۰ تماس حاصل فرمایید. اجاره جرثقیل در تهران با شرکت تهران جرثقیل تمامی خواسته ها و نیاز های شما را برآورده خواهد کرد.
از این که به ما و شرکت تهران جرثقیل اعتماد می کنید از همه شما سپاس گذار هستیم و بهترین ها را برای شما آرزومندیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + چهارده =