کرایه جرثقیل در تهران

کرایه جرثقیل تهران

سرفصل های مقاله:

در این مقاله سعی داریم درباره کرایه جرثقیل در تهران و بهترین مرکز کرایه جرثقیل درتهران صحبت کنیم.

مرکزی که اقدام به کرایه جرثقیل در آن میکنید بسیار مهم است چرا که اگر معتبر نباشد، خدمات پشتیبانی خوبی نداشته باشد، به ایمنی دستگاه های خود اهمیت ندهد و اپراتورهای حرفه ای نداشته باشد، دردسرهای زیادی برای مشتریان خود ایجاد می­کنند.

کاربرد جرثقیل

  • جابجایی دستگاه‌های سنگین
  • خدمات جرثقیل برای کلیه ساختمان‌سازی‌ها و برج‌سازی‌ها
  • جرثقیل برای اسباب‌کشی از طبقات بالا
  • جرثقیل و اجاره بالابر برای خدمات شهری و شهرداری
  • جرثقیل برای نصب انواع تابلوها، اعلامیه‌ها و

انواع جرثقیل

جرثقیل برجی (تاور کرین): این نوع جرثقیل معمولاً در ساختمان‌های مرتفع مورداستفاده قرار می‌گیرد و به سه صورت بر روی زمین نصب می‌شود.

جرثقیل‌های موبایل (ماشینی): بر روی زمین به دو صورت ثابت (نصب جک) و کارگاهی (متحرک با بار) عمل می‌کند.

جرثقیل‌های سقفی: در سالن‌های صنعتی و تولیدی یا سایر خطوط (انبار، تعمیر و …) در ارتفاع بر روی خطوط باربر کناری قبل نصب هستند. عموماً به دو شکل جرثقیل سقفی تک پل و جفت پل مورداستفاده قرار می‌گیرند.

جرثقیل دروازه‌ای: این نوع جرثقیل‌ها به دو صورت دروازه‌ای و نیم دروازه‌ای قابل‌استفاده هستند.

جرثقیل بازویی: جرثقیل‌های بازویی به دو صورت بازویی (دیواری) یا ستونی بازویی قابل‌استفاده در صنایع هستند.

کرایه جرثقیل بازویی
کرایه جرثقیل های بازویی در جرثقیل تهران

جرثقیل‌های آویز: این جرثقیل‌ها در سالن‌ها و مکان‌هایی با محدودیت ارتفاع و خطوط مونتاژ سری (خودروسازی و…) در ظرفیت تا ۵ تن قابل‌استفاده‌اند.

جرثقیل‌های خاص: این گروه جرثقیل‌ها با ترکیبی از گروه‌های قبلی استفاده می‌شوند که در موارد استفاده خاص مانند پشته کردن و غیره کاربرد دارند.

جرثقیل خودکشی چرخ زنجیری: می‌توانند با بار حرکت کنند. نیاز به پایه‌های تعادل ندارد. سرعت حرکت پایین است. به زمین فشار کمی وارد می‌کند. بسیار سنگین بوده و برای رفتن از یک کار به کار دیگر نیاز به دستگاه‌های دیگر داشته و یا نیاز به باز کردن اجزا مختلف دارند.

جرثقیل‌های کامیونی: تجهیزات بالابری بر پشت کامیون‌ها نصب می‌شود. دارای سرعت‌های بالا بوده و می‌توانند در جاده‌ها رفت‌وآمد نمایند. در هنگام برداشتن اجسام سنگین از پایه‌های تعادل استفاده می‌نمایند. در دو نوع بوم تلسکوپی و خرپایی موجود می‌باشند.

جرثقیل توپوگرافی سخت: یک نوع جرثقیل خود کشش چرخ لاستیکی برای کارهای خارج جاده‌ای می‌باشد. قابلیت صعود شیب بالا و فاصله آزاد زیاد دستگاه این امکان را فراهم نموده است. این جرثقیل‌ها از پایه‌های تعادل برای پایداری استفاده می‌کنند.

جرثقیل‌های تمام توپوگرافی: این جرثقیل‌ها هم مثل جرثقیل‌های کامیونی امکان حرکت در جاده‌ها را داشته و با سرعت زیاد حرکت می‌کنند و هم در مناطق با توپوگرافی سخت مانور پذیری جرثقیل‌های توپوگرافی سخت را دارند. برای حرکت در مسافت‌های طولانی در جاده‌ها ساخته‌شده‌اند.

جرثقیل بالا بری سنگین: دستگاهی متشکل از یک بوم و وزنه‌های تعادل که هرکدام بر روی چرخ‌های زنجیری مجزا قرارگرفته است. به‌منظور کاهش فشار در بوم از یک‌پایه عمودی و یک خرپای مایل استفاده می‌شود. دارای وزنه‌های تعادل اضافی، قرارگرفته بر روی یک سکوی اضافی می‌باشند.

جرثقیل‌های شناور: معمولاً برای کارهای پل‌سازی و ساخت بندرها استفاده می‌شوند. برای بارگیری و تخلیه کشتی‌ها از بارهای سنگین نیز ممکن است استفاده شوند. معمولاً بر روی برج‌ها قرار می‌گیرد. این جرثقیل‌ها برای بیرون آوردن کشتی‌های غرق‌شده نیز استفاده‌شده‌اند.

جرثقیل‌های ریلی: روی واگن‌های با چرخ‌های فلزی قرار می‌گیرند. بر روی خط راه‌آهن حرکت کرده و برای کارهای تعمیر و نگهداری و ساخت خطوط استفاده می‌شوند. همچنین برای تخلیه و بارگیری قطارها نیز استفاده می‌شوند.

جرثقیل‌های هوایی: هلیکوپترهای طراحی‌شده برای جابجایی اجسام سنگین هستند. برای مناطقی که امکان استفاده از جرثقیل‌های دیگر موجود نیست مناسب می‌باشند. برای قرار دادن اجسام بر بالای برج‌ها، اطفای حریق جنگل‌ها و نجات در حوادث غیرطبیعی و … از کاربردهای این جرثقیل‌ها می‌باشند. این جرثقیل در حد ظرفیت باربری خود قادر به جابجایی اشیای مختلف شامل خودرو، قایق و ظروف بزرگ آب، قطعات ساختمانی، تجهیزات ساختمانی و غیره می‌باشند.

جرثقیل لودر: متشکل از یک بازوی مفصل دار و معمولاً تلسکوپی می‌باشد که بر روی کامیون‌ها نصب‌شده و برای بارگیری و تخلیه آن‌ها استفاده می‌شوند. اپراتور باید در اطراف دستگاه حرکت کند تا موقعیت بار را تشخیص دهد. کنترل ممکن است به‌صورت راه دور باشد.

جرثقیل‌های برجی: جرثقیل‌هایی با پایه‌های عمودی و بلند که در نزدیک سازه‌ها قرارگرفته و توانایی سرویس‌دهی در ارتفاعات زیاد و مساحت محدود را دارند.

جرثقیل برجی با بوم افقی: بر روی فونداسیون ثابت و آماده‌شده قرارگرفته و یا به‌صورت متحرک می‌باشد. نوع ثابت آن به‌صورت خود ایستا و یا متکی به سازه مجاور می‌باشد. بوم افقی دارای دو قسمت می‌باشد که در قسمت بلندتر ارابه و قلاب قرارگرفته و در قسمت کوتاه آن وزنه‌های تعادل و موتور محرک و قرقره‌های کابل قرار می‌گیرند. دستگاه ۳۶۰ درجه قابلیت دوران دارد. صفحه دوار در پایین کابین اپراتور می‌باشد.

کرایه جرثقیل در تهران

امروزه به دلیل افزایش ساخت و ساز ساختمان و همچنین افزایش عملیات های عمرانی، اجاره جرثقیل در تهران افزایش چشمگیری داشته. تنها نکته ای که باید به آن دقت شود، کرایه جرثقیل باید از مرکزی معتبر باشد.

یکی از معتبرترین مراکز کرایه جرثقیل در تهران، جرثقیل تهران است که همواره سعی داشته با کمترین هزینه بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کند.

تعرفه‌های کرایه جرثقیل در تهران

تعرفه‌های کرایه جرثقیل در تهران با توجه به کاربرد و نوع جرثقیل، مدت‌زمان عملیات، وزن بار، مسیر و مسافت طی شده عملیاتی، خدمات جانبی کرایه جرثقیل در تهران، جنس بار و غیره، می‌تواند مبنایی برای تعیین تعرفه‌های کرایه جرثقیل در تهران باشد.

تعرفه‌های کرایه جرثقیل در تهران بر طبق نرخ‌های کرایه روزانه و ماهانه تعیین می‌گردد؛ البته بیشتر این تعرفه‌ها توافقی بوده و بیشترین تخفیف در کرایه جرثقیل در تهران، برای نرخ‌های ماهانه لحاظ می‌گردد.

جهت اطلاع از قیمت کرایه جرثقیل در تهران می‌توانید با کارشناسان جرثقیل تهران تماس گرفته و از و علاوه بر اطلاع از قیمت ها میتوانید از خدمات مشاوره و پشتیبانی ما هم بهره‌مند شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + پانزده =