کرایه جرثقیل ۳ تن کفی دار

کرایه جرثقیل 3 تن کفی دار

کرایه جرثقیل ۳ تن کفی دار

زمانی شما می توانید از خدمات کرایه جرثقیل ۳ تن کفی دار استفاده کنید که بخواهید بار و یا جسمی را تا ظرفیت ۳۰۰۰ کیلو گرم جا به جا و یا حمل نمایید. در واقع جرثقیل ۳ تن کفی، به عنوان یکی از رایج ترین و شناخته شده ترین نوع جرثقیل ها به شمار می آید.

چرا که مقدار تناژ باری آن، برای انجام هر نوع عملیات و بار برداری مناسب بوده و کاربرد فراوانی در امور مختلف دارد. لازم به ذکر است که جرثقیل ۳ تن کفی علاوه بر این که می تواند در بار برداری و جا به جایی آن ها به شما کمک کند، این امکان را برای شما فراهم نموده است تا در صورت نیاز بار خود را به هر کجا که می خواهید، حمل نمایید.

جرثقیل کفی چیست؟

جرثقیل کفی در واقع از همان مکانیزم اصلی جرثقیل که از بوم، قلاب، سیم بکسل و وینچ می باشد، پیروی می کند. اما با این تفاوت که بر روی یک کامیون کفی دار نصب شده است و برای شما این امکان را فراهم می کند که پس از بار برداری، آن را بر روی پشت کامیون قرار دهید و به محلی که مد نظرتان می باشد، منتقل کنید.

این نوع از جرثقیل ها دارای تناژ باری های مختلفی هستند که معمولا برای یک ظرفیت از بار مناسب می باشند. شما می توانید به راحتی جرثقیل های کفی را در تناژ های ۳ تن، ۵ تن، ۷ تن و ۱۵ تن، از مرکز جرثقیل تهران، کرایه نمایید.

کرایه جرثقیل 3 تن کفی دار
اطلاعات لازم و کافی در مورد کرایه جرثقیل ۳ تن کفی دار

قسمت های مختلف جرثقیل کفی

آشنایی شما با اجزای مختلف تشکیل دهنده جرثقیل کفی می تواند به شما در زمان کرایه جرثقیل کمک کند تا انتخاب درستی برای بار برداری و جا به جایی اجسام خود داشته باشید. از این رو در ادامه شما را با بخش های مختلف جرثقیل کفی دار آشنا خواهیم کرد:

بوم

بوم در واقع به بخشی از جرثقیل گفته می شود که در جهت بار برداری مورد استفاده قرار می گیرد. بوم جرثقیل طول های مختلفی دارد. اما در جرثقیل های کفی، بوم آن ها با متراژ ۷ متر، ۱۰ متر و ۱۳ متر در دسترس می باشد.

شما می توانید بسته به مقدار نیاز خود، طول بوم جرثقیل کفی را مشخص نمایید. هم چنین باید بدانید که زاویه بار برداری بوم این دسته از جرثقیل ها بین ۵ درجه تا ۷۵ درجه می باشد.

وینچ

وینچ‌ به دستگاهی در ساختار جرثقیل گفته می شود که در ساختار جرثقیل نقش کششی دارد. جالب است بدانید که جرثقیل های کفی دار می توانند در مدل های وینچ دار و بدون وینچ مورد استفاده قرار بگیرند.

به طور معمول جرثقیل های وینچ دار بیش ترین استفاده را در فضای باز دارند و جرثقیل های بدون وینچ در کارگاه ها و سوله ها مورد استفاده قرار می گیرند. بهتر است در زمان کرایه جرثقیل ۳ تن کفی دار، ابتدا به محیط انجام پروژه و عملیات دقت کنید تا متوجه شوید که‌ کدام نوع جرثقیل (وینچ دار و یا بدون وینچ) برای شما مناسب تر است.

جک

جک های به کار رفته در ساختار جرثقیل کفی دار، معمولا هیدرولیکی می باشند. جک به طور کلی در جرثقیل وظیفه دارد تا امنیت این ماشین را در زمان بار برداری تامین نماید.

سیم بکسل و قلاب

دو قسمت نام برده شده در ساختار جرثقیل کفی، در واقع به عنوان اصلی ترین و مهم ترین بخش ها به شمار می آیند. چرا که باید به صورت ویژه ای به آن ها رسیدگی شود. هم چنین سلامت این دو بخش در جرثقیل کفی دار، می تواند امنیت آن را تامین کند. در صورتی که سیم بکسل و قلاب از سلامت کامل برخوردار نباشند، در زمان بار برداری امکان رخ دادن حادثه وجود خواهد داشت.

کرایه جرثقیل 3 تن کفی دار
درباره کرایه جرثقیل ۳ تن کفی دار و مشخصات آن

در زمان کرایه جرثقیل ۳ تن کفی دار به این نکات توجه کنید:

همان طور که می دانید، اجاره جرثقیل کفی شامل نکاتی می شود که یک به یک آن ها را در ادامه برای ایمنی و همین طور اطلاعات بیش تر شما آورده ایم.

– توجه داشته باشید که اجزای نام برده شده در ساختار جرثقیل، همگی از سلامت کامل برخوردار باشند و در مدت زمان های مشخصی سرویس و روغن کاری شده باشند. در غیر این صورت می توانند در زمان بار برداری برای شما خطر آفرین شوند.

– حتما برای کنترل و هدایت جرثقیل کفی دار از یک اپراتور ماهر که گواهینامه مربوط به کنترل جرثقیل کفی دار را دارد، کمک بگیرید.

– برای کرایه جرثقیل ۳ تن کفی دار، می توانید یک تا دو روز زود تر با مراکز خدمات اجاره جرثقیل هماهنگی های لازم را داشته باشید.

– به محل انجام پروژه خود دقت کنید تا امکان تردد جرثقیل کفی دار برای آن فراهم باشد و پس از اجاره جرثقیل با مشکل مواجه نشوید.

– در صورتی که اطلاعات کاملی در مورد پروژه و عملیات خود ندارید، می توانید از کارشناسان جرثقیل تهران بخواهید تا به محل مورد نظر شما مراجعه کنند و به طور تخصصی محل را مورد بررسی قرار دهند.

– در صورتی که برای کرایه جرثقیل ۳ تن کفی دار سوال دارید می توانید از مشاورین جرثقیل تهران کمک بگیرید.

کرایه جرثقیل 3 تن کفی دار
نکاتی در مورد کرایه جرثقیل ۳ تن کفی دار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 20 =