کرایه جرثقیل

کرایه جرثقیل ارزان تهران

چه مواردی در کرایه جرثقیل اهمیت دارد؟

کرایه جرثقیل برای پروژه‌ های بزرگی که نیاز به جا به جایی اجسام سنگین دارند، ضروری است. اگر در یک پروژه شرکت کنید، می‌ دانید که کرایه جرثقیل نیز نیاز به بررسی جوانب مختلف کار و پیدا کردن یک مرکز معتبر برای این کار دارد.

جرثقیل‌ ها انواع مختلفی دارند و هر کدام از آن‌ ها نیاز و کاربردی خاصی را تأمین می‌ کنند. اولین چیزی که پیش از کرایه جرثقیل باید به آن توجه کنید، این است که کدام یک از انواع جرثقیل برای پروژه شما مناسب است. برای این کار میتوانید از مشاوران جرثقیل تهران کمک بگیرید و یا خودتان بررسی و نتیجه گیری کنید. محدودیت‌ های فضا و شرایط محیط را بررسی کنید تا بتوانید جرثقیل مناسب را انتخاب کنید. مسلما افرادی که در چندین پروژه از جرثقیل استفاده کرده باشند و برای کرایه جرثقیل اقدام کرده باشند، به سادگی می‌ توانند جرثقیل مناسب را انتخاب نمایند. اما افرادی که تجربه کم‌ تری در این زمینه دارند، نیاز به راهنمایی متخصصان دارند تا بتوانند بهترین جرثقیل را انتخاب کنند.

فاکتور های انتخاب جرثقیل های اجاره ای:

مهم‌ترین فاکتور هایی که برای انتخاب جرثقیل اجاره‌ ای باید به آن‌ ها توجه کنید، عبارتند از :
محدودیت‌ های موجود در فضا: برای مثال اگر در یک سالن صنعتی فعالیت می‌ کنید، محدودیت ارتفاع وجود دارد ، محدودیت فضای اطراف وجود دارد، پس نمیتوانید جرثقیل خیلی بزرگ برای این کار انتخاب کنید.

میزان باری که قرار است جرثقیل جا به جا کند: جرثقیل‌ های اجاره‌ ای امکان جا به جایی بار بین ۳ تا ۱۶۰ تن را دارند و حتی می‌ توانند مسافت‌ های درون شهری را نیز طی کنند پس توجه کنید که باید مطابق با وزن اجسام خود ، جرثقیل را انتخاب کنید.

آیا نیاز است بار از منطقه‌ ای به منطقه دیگر برده شود: پاسخ به این سوال تعیین می‌ کند که شما به جرثقیل‌ های کفی و کامیونی نیاز دارید یا خیر.

مدت زمانی که برای کرایه جرثقیل نیاز دارید: ممکن است لازم به حضور مداوم جرثقیل در تمام طول پروژه شما نباشد. با زمانبندی صحیح می‌ توانید تنظیم کنید که دقیقا در کدام مرحله از پروژه برای کرایه جرثقیل اقدام کنید.
برنامه ریزی دقیق و دانستن نیاز به صورت کامل به شما کمک می‌ کند، جرثقیل مورد نظرتان را به طور صحیح انتخاب کنید و پروژه خود را با موفقیت به اتمام برسانید.

المان ها کرایه جرثقیل
ویژگی های مهم در هنگام کرایه جرثقیل

کرایه جرثقیل برای پروژه‌ های عمرانی و صنعتی

شما برای چه پروژه‌ ای به فکر کرایه جرثقیل هستید؟
در عمده پروژه‌ های عمرانی کرایه جرثقیل مورد نیاز است و از آن‌ جایی که این پروژه‌ ها در بازه‌ های زمانی نسبتا کوتاه تمام می‌ شوند، کرایه جرثقیل نسبت به خرید آن مقرون به صرفه تر است. در پروژه‌ های عمرانی برای کار هایی مانند بتن ریزی، بالابری اشیاء تخلیه یا بارگیری تجهیزات مورد نیاز،‌ اجرای اسکلت و برپایی اسکلت از جزثقیل استفاده می‌ شود. هر چه ساختمانی که در دست ساخت است، ارتفاع بیشتری داشته باشد؛ نیاز شما به جرثقیل بیشتر و حیاتی تر می‌ شود. معمولا در پروژ‌ه‌ های عمرانی با ارتفاع زیاد از جرثقیل‌ های برجی یا تاورکرین‌ ها استفاده می‌ شود.

این جرثقیل‌ ها در اندازه‌ های مختلف وجود دارند و برای وزن‌ ها و ارتفاع‌ های مختلف مورد استفاده قرار می‌ گیرند. از آن‌ جایی که پروژه‌ های عمرانی محدودیت ارتفاع ندارند و معمولا در فضای باز استفاده می‌ شوند، به راحتی می‌ توان از جرثقیل‌ های برجی برای کاربرد های مختلف استفاده کرد.

استفاده از جرثقیل در پروژه‌ های صنعتی نسبت به پروژه‌ های عمرانی متنوع‌ تر است. به همین دلیل انواع جرثقیل برای پروژه‌ های صنعتی وجود دارند که می‌ توان آن‌ ها را با محدودیت‌ هایی مانند محدودیت سقف سالن یا نیاز به ریل برای جا به جایی تطبیق داد. در واقع جرثقیل‌ هایی که در صنعت مورد استفاده واقع می‌ شوند، می‌ توانند وابسته به ویژگی‌ های هر پروژه انحصار سازی شوند.

انواع جرثقیل ها برای کاربرد های صنعتی

بیایید انواع جرثقیل مناسب برای کاربرد های صنعتی را با هم بررسی کنیم تا موضوع بحث روشن‌ تر شود.

• جرثقیل‌ های سقفی برای جا به جایی بار در سالن‌ ها و فضا های بسته مورد استفاده قرار می گیرند. می‌ توان از آن‌ ها در فضا های آزاد نیز استفاده کرد، اما کاربرد اصلی آن‌ ها در فضا های مسقف است. این جرثقیل ها برای جابجایی بار در انبارها و سالن‌های صنعتی کاربرد دارد. معمولاً دارای دو ریل موازی اند که به صورت افقی در طول سالن نصب شده و جرثقیل در شش جهت بر روی آن حرکت می‌کند. جرثقیل وسیله ای است که در انواع گوناگون و قابلیت های مختلف جهت جابجایی اجسام و اشیاء سنگین مورد استفاده قرار می گیرد.این جرثقیل‌ ها دارای ریل برای جا به جایی هستند و به صورت تک پل و دو پل می باشند.

• جرثقیل‌ های دروازه‌ ای: در صورتی که بخواهید از جرثقیل‌ های سقفی برای فضا های آزاد استفاده کنید، می‌ توانید جرثقیل‌ های دروازه‌ ای را انتخاب کنید. تنوع جرثقیل‌ های دروازه‌ ای نسبت به جرثقیل‌ های سقفی بیشتر است. از این مدل جرثقیل نیز می‌ توانید در فضا های مسقف استفاده نمایید. از این نوع جرثقیل در مکان های چون کارخانجات سنگ بُری و این دسته مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند که اجزای تشکیل دهنده آن از یک تیرک افقی مشبک یا غیر مشبک و همچنین ۴ یا ۲ پایه و دستگاه های جانبی چون قرقره و کابل و .. تشکیل می شوند. جهت های حرکت در جرثقیل ها طولی و عرضی و عمودی بوده که در دو نوع تک پل و دو پل بوده و مقدار تناژ جابجایی مواد در این جرثقیل تا ۳۰ تن ظرفیت و با دهانه های تا ۷۰ متر طول ساخته می شوند.

• جرثقیل‌ های نیم دروازه ای: این مدل کاربردی شبیه به جرثقیل های دروازه‌ ای دارد، با این تفاوت که یکی از پایه‌ های دروازه دیوار ساختمان یا ستونی است که در فضا وجود دارد. می‌ توان گفت جرثقیل نیم دروازه ای مدل خاصی از جرثقیل های دروازه‌ ای است.
برخی از نمونه‌ های مناسب برای کاربرد های صنعتی را به شما معرفی کردیم، اما جرثقیل‌ های بیشتری برای کاربرد های صنعتی و حتی عمرانی وجود دارد که می‌ توانید وابسته به نیاز خود برای کرایه جرثقیل اقدام کنید.

مشتوره برای انتخاب جرثقیل
نکات انتخاب جرثقیل مناسب

از چه شرکتی برای کرایه جرثقیل اقدام کنیم؟

بعد از این که جرثقیل مورد نظر خود را انتخاب کردید، اینکه از چه شرکتی برای کرایه جرثقیل مورد نظر خود اقدام می‌ کنید نیز اهمیت دارد. همان طور که می‌ دانید کار جرثقیل بسیار مهم و حساس است و در صورت وجود کوچک‌ ترین مشکل یا نقص فنی نه تنها ممکن است کل پروژه‌ را از بین ببرد، بلکه امنیت جانی کارکنان یک پروژه‌ را به خطر می‌ اندازد.

کرایه جرثقیل از مرکز معتبر امنیت پروژه و افرادی که در آن فعالیت می‌ کنند را تضمین می‌ کند. جرثقیلی که کرایه می‌ کنید باید از لحاظ فنی کاملا سالم و سرویس شده باشد. اگر قرار بر این باشد که در زمانی که جرثقیل در اجاره شماست، تعمیر شود نه تنها هزینه مالی شما هدر می‌ رود، بلکه در روند کار پروژه‌ نیز اختلال ایجاد می‌ شود و زمان زیادی تلف خواهد شد.

از طرفی خدماتی که شرکت اجاره جرثقیل در تهران به شما ارائه می‌ دهد نیز اهمیت زیادی دارد. سرعت در ارائه خدمات کرایه جرثقیل، خدمات با کیفیت و مطمئن باعث آسایش خاطر شما از بابت جرثقیل می‌ شود.

کرایه جرثقیل با شرکت جرثقیل تهران

کرایه جرثقیل در تهران با شرکت جرثقیل تهران ارائه دهنده کلیه خدماتی است که از یک شرکت کرایه جرثقیل انتظار دارید. ما در تمام مراحل کرایه جرثقیل با شما همراه خواهیم بود. متخصصان ما به شما کمک می‌ کنند که جرثقیل مناسب برای کار خود را انتخاب کنید. خدمات جرثقیل تهران به صورت ۲۴ ساعته و در تمام طول هفته ارائه می‌ شود و شما می‌ توانید هر زمان به کرایه جرثقیل نیاز داشتید با شماره تماس ۰۹۱۲۶۵۰۶۴۳۰  تماس بگیرید. شما می‌ توانید به صورت ساعتی و روزانه برای کرایه جرثقیل اقدام کنید.

گاهی پیش می‌ آید که شما در موعد مقرر برای کرایه جرثقیل اقدام می‌ کنید، اما تا وقتی جرثقیل وارد محل مورد نظر شما شود، زمان زیادی سپری می‌ شود و کارتان با تعویق مواجه می‌ شود. شرکت کرایه جرثقیل تهران در کوتاه‌ ترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز را به شما ارائه می‌ دهد تا کار شما با سرعت پیش رود.

یک شرکت کرایه جرثقیل معتبر هزینه‌ های معقولی بابت کرایه جرثقیل دریافت می‌ کند. کیفیت خدمات و سلامت جرثقیل نسبت به هزینه‌ ای که برای آن صرف می‌ شود، اهمیت بیشتری دارد؛ اما این موضوع لزوما به این معنی نیست که خدمات خوب همیشه گران قیمت هستند. جرثقیل تهران بالاترین کیفیت‌ ها را با مناسب‌ ترین قیمت ها به شما ارائه می‌ دهد. تنها کافی است یک بار کار کردن با ما را تجربه کنید.

 

بهترین جرثقیل اجاره‌ ای

به نظر شما بهترین جرثقیل اجاره ‌ای چه ویژگی‌ هایی دارد؟
به طور کلی به ویژگی‌ هایی که بهترین جرثقیل برای کرایه باید داشته باشد را در قسمت‌ های قبلی اشاره کردیم. اما برای جمع بندی بازگو کردن دوباره آن‌ ها خالی از لطف نیست.
• اولین ویژگی برای کرایه بهترین جرثقیل شناسایی نیاز شماست که این بر عهده شماست و متخصصان ما نیز برای راهنمایی همراه شما خواهند بود و تنها کافیست ک با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.
• سالم بودن جرثقیل از هر نظر نکته دومی است که باید در کرایه جرثقیل اهمیت در نظر گرفته شود. برای این که از این مورد اطمینان داشته باشد، بهتر است از یک شرکت قابل اطمینان برای کرایه جرثقیل اقدام نمایید.
• شرکت کرایه دهنده جرثقیل نیز می‌‌ تواند تعیین کننده بهترین جرثقیل اجاره‌ ای باشد. خدمات مناسب با بالاترین کیفیت، قیمت مناسب و سابقه و تجربه کار در این زمینه مهم‌ ترین فاکتور های یک شرکت کرایه جرثقیل معتبر هستند.

استفاده از جرثقیل
کرایه جرثقیل از جرثقیل تهران

نکات ایمنی در مورد جرثقیل‌ ها

کار با جرثقیل به طور مستقیم با امنیت اعضای پروژه سر و کار دارد و به همین دلیل نکات ایمنی باید درباره آن رعایت شود. دانستن این نکات ایمنی الزامی است.

• قطعات مختلف جرثقیل در بازه‌ های زمانی معین باید چک شوند و در صورت نیاز سرویس شوند. تمام قطعات جرثقیل در تمام طول کار این وسیله باید سلامت صد در صد داشته باشند.

• سلامت اپراتور جرثقیل نیز به اندازه سلامت جرثقیل اهمیت دارد. در صورتی که این فرد با مشکلاتی مانند بیماری یا خواب آلودگی رو به روست، نباید با جرثقیل کار کند و باید با اپراتور دیگری جایگزین شود. همچنین افراد غیر متخصص در کار با جرثقیل حق استفاده و کار با آن را ندارند.

• چنانچه جرثقیل اجاره‌ ای شما در بازه‌ های مشخص سرویس‌ دهی می‌ شود، مشکل خاصی برای آن پیش نخواهد آمد. اما برای رعایت جانب احتیاط هر روز پیش از شروع کار جرثقیل را چک کنید و از سلامت سیم بکسل‌ ها، روغن ریزی جرثقیل و غیره… اطمینان حاصل کنید. در صورت مشاهده کوچک‌ ترین مشکل از کار کردن با جرثقیل خودداری کنید و با شرکت کرایه جرثقیل تماس بگیرید.

نکات ایمنی اجاره جرثقیل
نکات ایمنی در اجاره جرثقیل در جرثقیل تهران

از دیگر نکات ایمنی:

• در صورتی که از جرثقیل‌ های متحرک استفاده می‌ کنید، پیش از شروع کار مطمئن شوید که جرثقیل روی جک‌ های آن ثابت شده است و امکان حرکت حین انجام کار وجود ندارد.

• پیش از این که برای جک زدن جرثقیل اقدام کنید، محل جک زدن را چک کنید. در صورتی که لوله کشی آب یا گاز یا سیم برق از آن محل عبور می‌ کند و یا امکان رانش وجود دارد، محل جک زدن را تغییر دهید.

• هنگام جا به جایی بار، اپراتور باید از وزن دقیق بار اطلاع داشته باشد تا بتواند نکات لازم را رعایت کند.

• سعی کنید حین بارگیری یا جا به جایی بار نزدیک جرثقیل نباشید تا در صورت بروز مشکل آسیب نبینید.

• در شرایط جوی نا مساعد بهتر است از جرثقیل استفاده نکنید و زمان کار را به وقت دیگری موکول کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − پانزده =