شرایط اجاره جرثقیل ۷ تن کابین دار

اجاره جرثقیل ۷ تن کابین دار، ظرفیت مناسب برای پروژه های شهری

جرثقیل هفت تن با داشتن جثه کوچک و بوم بلند گزینه مناسبی برای ارائه انواع خدمات جابجایی و انتقال بار محسوب می شود. یکی از نکات حائز اهمیت در پروژه های عملیاتی درون شهری نحوه انتقال جرثقیل به محل پروژه است. عبور از گذرگاه های کم عرض، تردد در خیابان های شلوغ و محدوده های پر ترافیک شهری و رساندن جرثقیل با ابعاد خاص خود به محل از چالش های مهم پیش از شروع به کار با جرثقیل است. با این تفاسیر جرثقیل های کوچک تر با قابلیت اعزام ساده تر و سریع تر از این جهت دارای مزیت هستند و اجاره جرثقیل ۷ تن کابین دار از این حیث دارای اولویت خواهد بود. زیرا ظرفیت مناسبی برای انجام پروژه های چند تنی داشته و ارتفاع مناسب بوم آن نیز قدرت مانور بالایی برای انتقال بار ایجاد می کند.

موارد معمول برای اجاره جرثقیل ۷ تن کابین دار

نصب چیلر: برای جابجایی و نصب چیلرهای جذبی و تراکمی که برخی از انواع آن حجم و ارتفاع زیادی دارند و جابجایی آن ها با دشواری هایی همراه است، اجاره جرثقیل ۷ تن کابین دار می تواند چاره ساز باشد. برای این گونه از جابجایی ابتدا باید نقطه ثقل دستگاه را محاسبه و پیدا کرده و با اتصال قلاب به این نقاط در محل های پیش بینی شده در شاسی چیلر، بار را از زمین جدا کنیم. برای جلوگیری از افتادن یا آسیب دیدن چیلر در برخی مواقع از شاهین یا میله تعادل جرثقیل برای انتقال چیلر استفاده می کنند.

کمک به مونتاژ و دمونتاژ کردن تاور کرین ها: یکی از موارد اجاره جرثقیل ۷ تن کابین دار شرکت در برپایی اولیه و یا باز کردن پایانی قطعات تاور کرین است. البته علاوه بر نیاز به حضور جرثقیل کمکی باید اشاره داشت که نیروی اصلی لازم برای مونتاژ و یا دمونتاژ کردن یک تاور کرین به وسیله تلمبه های هیدرولیکی قوی انجام می شود.

 

جرثقیل هفت تن کابین دار
هفت تن کابین دار از کاربردی ترین مدل های جرثقیل است.

 

شرکت در عملیات گود برداری: اجاره جرثقیل ۷ تن کابین دار به منظور عملیات خاک کشی و بیرون آوردن بیل و لودر از گود نیز انجام می شود.

نصب و برپایی قطعات در سازه های مختلف: اجاره جرثقیل ۷ تن کابین دار به منظور نصب انواع تابلو، نصب قطعات پل های راه سازی و نصب انواع سازه های فلزی و برپایی اسکلت های فلزی کاربرد دارد.

رعایت نکات کلی برای اجاره جرثقیل 

اگر برای انجام دادن عملیات ساختمانی، کارگاهی یا هر پروژه دیگری نیاز به جابجایی اجسام سنگین در هر ارتفاعی داشتید بالطبع استفاده از جرثقیل تنها گزینه پیش روی شماست. پیش از اقدام به اجاره جرثقیل برای انجام کار، برآوردی اولیه از آنچه قرار است انجام بشود داشته باشید. محموله ای که باید جابجا بشود حاوی چیست؟ آیا محتوی ماده شیمیایی خاصی است و یا از نظر حساسیت به لرزش و تکان به سطح  بالایی از توجه و مراقبت نیاز دارد؟ در صورتی که بار مورد نظر برای انتقال دارای چنین ویژگی هایی باشد، پیش از تماس با دفتر یا شرکت خدمات جرثقیل پارامترهای اولیه ای در این رابطه تهیه کرده و به اطلاع مشاوران و کارشناسان شرکت مربوطه برسانید. در این نوع از جابجایی ها لازم است تا بخش بیشتری از تمرکز تیم اجرایی بر روی خود محموله باشد. توصیه می شود برای انتقال اجسام دارای ارزش بالا و گران قیمت تر از بیمه قلاب برای آسودگی خاطر از بابت انجام عملیات استفاده نمایید. شرکت های بیمه به درخواست شما پس از بازدید از سلامت و ایمنی جرثقیل اقدام به بیمه نمودن بار شما می کنند. شرکت جرثقیل تهران یکی از معتبرترین شرکت های اجاره جرثقیل است که میتوانید با اطمینان خاطر اقدام به اجاره جرثقیل از آن نمایید.

نوع پروژه ای که باید اجرا شود و نقش جرثقیل در آن نیز در برآوردهای اولیه باید مشخص شود. اینکه استفاده از جرثقیل برای برپایی اسکلت یک سازه مسکونی خواهد بود یا انتقال تجهیزات فنی در یک پروژه کارگاهی مد نظر است برای انتخاب و اعزام جرثقیل مناسب نقش دارد. برای اجرای پروژه در یک خیابان کم عرض استفاده از یک جرثقیل سنگین با بوم بلند دارای محدودیت هایی خواهد بود که پیش از اعزام باید بررسی شود. کار در نزدیکی دکل های فشار قوی یا تیر برق شرایط و حساسیت های خاص خود را می طلبد که هم در نوع اجرای پروژه و هم در برآورد میزان هزینه برای اجاره جرثقیل تاثیر دارد.

پیش از اقدام به کرایه جرثقیل ۷ تن کابین دار یا هر نوع جرثقیلی که برای انجام عملیات به آن نیاز است از چند شرکت معتبر در زمینه ارائه این گونه خدمات درباره نرخ اجاره، نحوه اجرا و نکاتی که آنها در طول پروژه رعایت خواهند کرد استعلام بگیرید و شرایط هر کدام را با یکدیگر مقایسه کنید.حتی می توانید با مشاوران جرثقیل تهران از طریق راه های ارتباطی تماس گرفته و در رابطه با تمامی موضوعات و سوالات خود از آنها کمک بگیرید. کارشناسی محل اجرای پروژه پیش از شروع از نکات مهمی است که از سوی شرکت خدمات دهنده باید لحاظ شود. چک کردن استحکام و بسته بندی بار پیش از اتصال آن به قلاب جرثقیل از سوی اپراتور مربوطه امری ضروری است. عدم انتخاب ساعات پر ترافیک و پر تردد در محل عملیات، و توقف عملیات در شرایط مه آلود یا طوفانی که با کاهش دید و امکان برهم خوردن تعادل جرثقیل همراه است از نکات حائز اهمیت دیگر در این زمینه است.

 

شکل و نحوه اجرا هر پروژه شرایط خاص و متفاوتی می تواند داشنه باشد.

اجاره جرثقیل ۷ تن کابین دار از جرثقیل تهران 

شرکت جرثقیل تهران اقدام به کرایه جرثقیل ۷ تن کابین دار کرده و در این راه توانسته حداکثر میزان رضایت مشتریان خود را کسب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *