اجاره جرثقیل ۳تن

اجاره جرثقیل 3 تن

همه چیز درباره اجاره جرثقیل ۳تن

اجاره جرثقیل ۳تن برای انجام بسیاری از پروژه‌ ها کاربردی است. کاربرد های جرثقیل بسیار زیاد می باشد و شما می‌ توانید در پروژه‌ های مختلف از آن ها استفاده نمایید. کرایه جرثقیل ۳ تن به صورت همزمان برای حمل و نقل درون شهری اجسام سنگین، بالابری به صورت سبد دار یا بدون سبد و جا به جایی اجسام سنگین کاربرد دارد.

پیش از این که برای اجاره جرثقیل سه تن اقدام کنید؛ لازم است اطلاعات دقیقی از کاربرد آن مدنظر خود داشته باشید؛ تعیین کنید که بار قابل جا به جایی چه وزنی دارد، در چه مسافتی باید جا به جا شود، آیا به بالابر هم نیاز دارید یا خیر، کاربرد جرثقیل برای شما چه مدت است و چه زمانی باید برای اجاره اقدام کنید و غیره… .

تعیین کردن چنین مشخصاتی باعث می‌ شود، بتوانید برنامه ریزی کنید و بهترین جرثقیل برای کاربرد مورد نظرتان را در بهترین زمان ممکن اجاره کنید.

اجاره جرثقیل 3 تن
اجاره جرثقیل ۳تن با بهترین خدمات

مهمترین ویژگی‌ های جرثقیل۳تن

ویژگی های جرثقیل۳تن عبارتند از:

• جرثقیل‌ ۳تن اجاره ای که با نام جرثقیل‌ های کفی دار نیز شناخته می‌ شوند؛ معمولا روی خاور ها نصب می‌ شوند.

• جرثقیل ۳تن کرایه ای قابلیت حرکت بدون نیاز به مسیر ویژه را دارد.

• پس از اجاره جرثقیل ۳تن کفیدار، با نصب جک به جرثقیل ثابت تبدیل می‌ شود و با برداشتن جک‌ ها می‌ تواند حرکت کند.

• بوم‌ های جرثقیل می‌ توانند اندازه‌ های مختلفی داشته باشند که می‌ توانید با توجه به نیاز خود آن‌ ها را متغیر انتخاب نمایید.

• جنس بوم و دکل این نوع جرثقیل از فولاد بسیار مقاوم است و احتمال آسیب رسیدن به آن حین بارگیری بسیار کم است. بوم‌ های جرثقیل معمولا به صورت تلسکوپی هستند که قابلیت پشتیبانی از ارتفاع‌ های مختلف را دارند.

• جرثقیل مجهز به سیم بکسل است که امنیت بالابری و حمل بار را بیشتر می‌ کند. ضامن ایمنی قلاب، شیر اطمینان و شیر قفل کن از دیگر تجهیزات ایمنی جرثقیل سه تن محسوب می‌ شوند.

• جرثقیل‌ های سه تن می‌ توانند دارای سبد یا قلاب باشند. این موضوع بستگی به کاربردی دارد که شما از آن‌ ها انتظار دارید.

• در طراحی این جرثقیل تمام جک‌ های بوم و شلنگ‌ ها داخل محفظه قرار می‌ گیرند. این طراحی باعث پیشگیری از آسیب رسیدن به این قطعات حساس می‌ شود.
اگر شرکتی که از آن برای اجاره جرثقیل ۳تن اقدام می‌ کنید، شما را در انتخاب جرثقیل راهنمایی کند؛ می‌ توانید به سادگی بهترین جرثقیل را انتخاب نمایید. چرا که شرکت‌ های اجاره جرثقیل در پروژه‌ های مختلف کار کرده‌ اند و با دانستن اطلاعات پروژه شما می‌ توانند بهترین راهنما برای شما باشند.

اجاره جرثقیل 3 تن
درباره اجاره جرثقیل۳تن بیش تر بدانید

اجاره جرثقیل کفی دار۳تن برای چه کار هایی مناسب است؟

ارائه مثال‌ هایی در مورد کاربرد های جرثقیل سه تن کفیدار باعث می‌ شود کاربرد آن را به صورت ملموس تر درک نمایید.
جرثقیل‌ های سه تن برای حمل و نقل تجهیزات و بار های مختلفی مناسب هستند و از آن‌ جایی که دارای کفی می‌ باشند، امن‌ ترین نوع جرثقیل برای حمل بار هستند. اجاره جرثقیل ۳تن کفی دار برای حمل بار هایی مانند: تجهیزات و ماشین‌ های کارخانه‌‌ ها و کارگاه‌ ها، حمل خودرو، حمل کانکس‌ ها و غیره… کاربرد دارند.

کرایه جرثقیل سه تن کفیدار برای انجام فعالیت‌ هایی که نیاز به کار در ارتفاع دارند، نیز مناسب هستند. می‌ توان به جای قلاب و بوم تلسکوپی از سبد برای آن‌ ها استفاده کرد تا پاسخگوی نیاز شما باشند.
جرثقیل ۳تن کفیدار یکی از مهمترین وسیله‌ ها برای امداد رسانی است. معمولا در مراکز آتش نشانی می‌ توانید بوم تلسکوپی این نوع جرثقیل را مشاهده کنید.

اجاره جرثقیل ۳تن کفی دار به دلیل اندازه مناسب آن، طرفداران زیادی دارد. در واقع این جرثقیل نه آنقدر کوچک است که برای حمل بار هایی با وزن بیش از یک تن مناسب نباشد و نه آنقدر بزرگ است که امکان تردد آن در سطح شهر سخت باشد. به همین دلیل اگر نیاز به حمل بار و تردد در سطح شهر داشته باشید، کرایه جرثقیل ۳تن می‌ تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

اجاره جرثقیل سه تن به صرفه است؟

نکته دیگری که وجود دارد در مورد این است که اجاره جرثقیل ۳تن به صرفه‌ تر است یا خرید آن؟ این موضوع بستگی به میزان کاربرد شما از جرثقیل دارد. اجاره جرثقیل ۳تن به صورت روزانه و ساعتی امکان‌ پذیر است و شما هر زمان نیاز به جرثقیل داشته باشید، می‌ توانید برای اجاره آن اقدام کنید. از طرف دیگر اگر بخواهید جرثقیل سه تن را بخرید.

باید نیروی اپراتور را نیز استخدام کنید و در صورت نیاز به سرویس‌ دهی هزینه‌ ای برای تعمیرات آن صرف کنید. اما در صورت اجاره جرثقیل ۳تن ارائه این خدمات با شرکت اجاره دهنده است و شما می‌ توانید تنها با آن کار کنید و دغدغه اپراتور، سرویس‌ دهی و غیره… را نداشته باشید.

اجاره انواع جرثقیل ۳ تن و شرکت جرثقیل تهران

به نظر شما بهترین مرکز اجاره جرثقیل ۳تن چه ویژگی‌ هایی دارد و چه خدماتی باید به مشتریان ارائه دهد؟ ما ادعا می‌ کنیم که شرکت اجاره جرثقیل در تهران یکی از بهترین شرکت‌ های ارائه دهنده انواع جرثقیل برای پروژه‌ های مختلف است و برای این حرف خود دلیل داریم.
کرایه جرثقیل ۳تن یکی از خدماتی است که توسط شرکت جرثقیل تهران ارائه می‌ شود.

ما می‌ توانیم وابسته به نیاز شما انواع جرثقیل‌ ها را به شما اجاره دهیم و خدمات مورد نیاز شما را نیز انجام دهیم. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۹۱۲۶۵۰۶۴۳۰ تماس حاصل فرمایید.

مسلما شما بهترین زمان برای اجاره جرثقیل ۳تن کفی را در نظر می‌ گیرید و برای آن اقدام می‌ کنید؛ حال اگر درخواست اجاره شما به موقع پاسخ داده نشود و جرثقیل به موقع به دست شما نرسد چه اتفاقی می‌ افتد؟ در بهترین حالت که مشکل دیگری پیش نیاید، اتمام کار شما با تعویق مواجه می‌ شود. این موضوع در روند سرویس‌ دهی نیز وجود دارد. اگر سرویس‌ دهی و تعمیرات جرثقیل حین کار به موقع انجام نشود، باعث اتلاف وقت و هزینه شما می‌ شود. شرکت جرثقیل تهران مانع از بروز این مشکلات برای شما می‌ شود. ارائه خدمات سریع و به موقع یکی از مهمترین ویژگی‌ های جرثقیل تهران است.

بهترین مرکز کرایه جرثقیل ۳ تن

شرکت جرثقیل تهران جزو شرکت‌ های معتبر اجاره جرثقیل ۳تن در تهران می‌ باشد. کار با یک شرکت معتبر به معنی آسایش خاطر شما در روند استفاده از جرثقیل است. شما اطمینان دارید که جرثقیل ارائه شده تمام استاندارد های لازم را دارد، سرویس‌ دهی شده است و در حین کار نیاز به تعمیر پیدا نمی‌ کند.

در صورت بروز مشکل احتمالی شرکت تکنسین‌ های خود را برای حل مشکل به سرعت اعزام می‌ کند، در بازه‌ های زمانی مشخص سلامت جرثقیل بررسی می‌ شود، تکنسین‌ ها و اپراتور های کار با جرثقیل با مهارت کامل و حرفه‌ ای هستند. اطمینان از تمام این موارد تنها با اجاره جرثقیل سه تن از یک مرکز معتبر میسر می‌ شود.

هزینه‌ ای که برای اجاره جرثقیل ۳تن پرداخت می‌ کنید، مناسب است و دقیقا مطابق با خدماتی است که به شما ارائه می‌ شود. گاهی اوقات ممکن است برخی جرثقیل ارزان به شما اجاره دهند.

اما مسلما هیچ اطمینانی از کیفیت جرثقیل و پشتیبانی آن ندارید. پرداخت هزینه مناسب و بهره‌ مندی از بهترین کارکردها چیزی است که جرثقیل تهران به شما ارائه می‌ دهد.
تنها کافی است یک بار کار با شرکت جرثقیل تهران را با اجاره جرثقیل ۳تن یا سایر جرثقیل‌ ها تجربه کنید. بعد از آن شما به یکی از مشترکان ما تبدیل خواهید شد و ما مفتخر خواهیم بود در پروژه‌ هایتان همراه شما باشیم.

اجاره جرثقیل 3 تن
بهترین مرکز برای اجاره جرثقیل ۳ تن

نکات ایمنی درباره کار با جرثقیل ۳تن

بعد از این که برای اجاره جرثقیل ۳تن کفی دار اقدام کردید و پیش از شروع کار لازم است که از نکات ایمنی کار با جرثقیل اطلاع داشته باشید. دانستن این نکات ایمنی و رعایت آن‌ ها برای تمام افرادی که در پروژه با جرثقیل کار می‌ کنند، ضروری است.

• پیش از شروع کار سلامت جرثقیل کفیدار سه تن و کارکرد صحیح آن باید بررسی شود. چک شدن جرثقیل و سرویس‌ دهی به آن باید در مدت معین تکرار شود. هر بار پیش از شروع کار نیز پرسنل باید از صحت سیم‌ ها و قلاب‌ ها و عدم نشتی روغن از جرثقیل اطمینان حاصل کنند.

• اپراتور جرثقیل باید از سلامت کامل جسمی و روانی برخوردار باشد و حین کار با جرثقیل خواب‌ آلود نباشد. همچنین خوردن و آشامیدن و استعمال دخانیات حین کار با جرثقیل کفی دار۳تن ممنوع است.

• در شرایط نامناسب جوی مانند طوفان و باد و باران از کار با جرثقیل ۳ تن کفی پرهیز کنید.

• پیش از بارگیری و کار با جرثقیل باید اطمینان داشته باشید که زمین زیر جرثقیل کفی رانش نداشته باشد. همچنین مراقب محل رد شدن لوله‌ های آب و گاز و سیم‌ های برق باشید.

• کلیه اعلان‌ های هشدار جرثقیل ۳تن کفیدار اعم از هشدار دنده عقب و بوق جرثقیل باید حین کار سالم باشند.

• بارگیری بیش از ظرفیت جرثقیل ممنوع است.

سایر نکات ایمنی در زمان اجاره جرثقیل ۳تن کفی دار

• چنان چه وزن بار نزدیک به ظرفیت جرثقیل باشد، اپراتور ابتدا باید بار را در حد نیم متر از زمین جدا کند تا از صحت تمام قطعات جرثقیل و توانایی حمل بار توسط جرثقیل اطمینان حاصل شود. سپس برای حمل بار به صورت کامل اقدام کند.

• وقتی قلاب در پایین‌ ترین حالت ممکن قرار دارد؛ باید اطمینان داشته باشید که سیم بکسل حداقل دو دور روی قرقره باقی مانده است.

• دستگاه‌ های اطفا حریق باید در کابین جرثقیل یا در نزدیکی محل کار با جرثقیل وجود داشته باشد.
این‌ ها مهمترین نکاتی بود که لازم است درباره کار با جرثقیل بدانید. اعضای تیم جرثقیل تهران به خوبی به تمام نکات ایمنی واقف هستند. تمام آن‌ ها را به همراه اطلاعات لازم برای کار با جرثقیل به شما ارائه می‌ دهند و تمام تلاش خود را انجام می‌ دهند تا شما از اجاره جرثقیل سه تن و کار باجرثقیل تهران رضایت کامل داشته باشید.

اجاره جرثقیل 3 تن
رعایت نکات ایمنی پس از اجاره جرثقیل سه تن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 3 =