معرفی جرثقیل سقفی

جرثقیل های جفت پل بالاترین ظرفیت جابجایی را در انواع جرثقیل سقفی ارائه می کنند.

جرثقیل سقفی عمدتا به عنوان یک جرثقیل سالنی شناخته می شود. بسته به نوع این جرثقیل حرکت در امتداد یک یا دو ریل موازی نصب شده بر روی سقف سوله یا انبار انجام می شود. این جرثقیل ها بیشتر برای انتقال مواد اولیه در طول خط تولید کارخانه ها و کمک به بارگیری و تخلیه بار در سالن ها و سوله های صنعتی کاربرد دارند.

برخی نکات مهم در مورد ایمنی جرثقیل

تصویر نحوه درست استقرار جرثقیل

انسان به عنوان عامل اصلی در مقوله ایمنی تعریف می شود. دستور العمل ها و هشدارها در رابطه با کار با جرثقیل در واقع آموزه هایی هستند که در صورت رعایت شدن از سوی راننده، اپراتور و ریگرها احتمال وقوع حوادث را به حداقل ممکن می رسانند. در ادامه با نکات مهم در مورد ایمنی جرثقیل بیشتر آشنا خواهیم شد.

آشنایی با جرثقیل کارگاهی

تصویر جرثقیل کارگاهی

بخش قابل توجهی از جابجایی ها و بارگیری های نسبتا سبک در داخل کارگاه ها و محوطه های سرپوشیده صنعتی انجام می گیرد. جرثقیل کارگاهی و به خصوص انواع هیدرولیکی آن با قدرت بلند کردن اجسام با وزن دو تا سه تن از روی زمین و بارگیری آن ها بر روی وانت یا کامیونت ابزار با ارزشی در ارتباط با جابجایی های صنعتی است.

شرایط اجاره جرثقیل 7 تن کابین دار

ظرفیت جرثقیل 7 تن برای انجام بسیاری از پروژه هایی که در اطراف ما همه روزه اجرا می شوند مناسب بوده و همین تناسب ظرفیت و سازگاری با شرایط پروژه های متنوع، اجاره جرثقیل 7 تن کابین دار را در ردیف پر تقاضا ترین خدمات قابل ارائه در زمینه کاری جرثقیل قرار می دهد.

خدمات اجاره نیسان جرثقیل

تصویر نیسان جرثقیل

با افزایش نیاز به استفاده از دستگاه ها و ابزارهای سنگین و پر حجم به فراخور شرایط در محل کار و زندگی، یافتن راه حل های ساده تری برای جابجایی و نصب این دستگاه ها در محل های مورد نظر بیشتر احساس می شود. اجاره نیسان جرثقیل به عنوان یک خودروی وانت تغییر کاربری یافته راه حل مناسبی برای این گونه جابجایی ها است.

درباره اجاره جرثقیل 5 تن کفی

تصویر جرثقیل کفی دار

جرثقیل پنج تن کفی دار یکی از تناژهای استاندارد از انواع جرثقیل های کفی است. اجاره جرثقیل 5 تن کفی به منظور بارگیری و جابجایی اجسامی تا سقف وزنی پنج تن و طولی تا حدود سه و نیم متر مناسب خواهد بود. جرثقیل های کفی دار توانایی جابجایی محموله های گوناگونی را دارند.

آشنایی با کاربرد تانک و انواع جک پالت

تصویر جک تانک

ابزارهای دستی و نیمه خودکار بخش عمده ای از جابجایی ها یی که روزانه در محیط های کارگاهی و صنعتی صورت میگیرند را به شکلهای گوناگون انجام میدهند. از سودمندترین و در دسترس ترین آنها اسکیتهای حمل بار یا جک تانک و جکهای پالت میباشند. در ادامه با کاربرد تانک و انواع جک پالت آشنا خواهیم شد.

خدمات اجاره جرثقیل سبد دار

تصویر بالابر

4- خلاصه محتوا (50 تا 70 کلمه) جرثقیل های سبد دار یا کابین دار در واقع ترکیبی از یک جرثقیل و بالابر است که به منظور استفاده در پروژه هایی که نیاز به کار در ارتفاع دارند مورد استفاده قرار می گیرد. اجاره جرثقیل سبد دار به دلیل تنوع فراوان در کاربرد از خدمات معمول شرکتهای اجاره دهنده جرثقیل می باشد.

ماشین جرثقیل چیست؟

جرثقیل تابشان در ساحل شاندانگ چین

جرثقیل چیست؟ در پاسخ به این سوال در یک شمای کلی میتوان گفت جرثقیل یا معادل فارسی آن گرانبر ماشینی است که از آن برای بلند کردن و جابجایی اجسام به شکل معلق در هوا میتوان استفاده نمود. تاریخچه ساخت و استفاده از جرثقیل های اولیه به مردمان مصر باستان باز میگردد.