اجاره جرثقیل ۷ تن

اجاره جرثقیل 7 تن

اجاره جرثقیل ۷ تن

با یکی دیگر از خدمات جرثقیل تهران با عنوان اجاره جرثقیل ۷ تن در خدمت شما عزیزان هستیم تا در صورت نیاز بتوانید اقدامات لازم را جهت اجاره جرثقیل ۷ تن انجام دهید.

برای آن که بتوانید با ساختار و نحوه کار با جرثقیل ۷ تن آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم که تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

جرثقیل چیست؟

جرثقیل، به نوعی از ماشین آلات گفته می شود که با استفاده از قلاب، قرقره و زنجیر، بار برداری و جا به جایی اجسام را انجام می دهد. به طور معمول از جرثقیل برای جا به جایی اجسامی استفاده می شود که حجم و وزن زیادی داشته و حمل آن صرفا با ماشین آلات سنگین امکان پذیر می باشد.

جرثقیل ها بر اساس کاربری هایی که دارند انواع مختلفی دارند. هم چنین در ظرفیت بار های مختلفی تولید شده اند تا بتوانید بر اساس نوع پروژه و عملیات، تناژ مناسبی از آن را انتخاب نمایید.

بهتر است پیش از آن که اقدام به اجاره جرثقیل کنید، در مورد هر کدام اطلاعات کافی را به دست آورید.

اجاره جرثقیل 7 تن
درباره جرثقیل و اجاره جرثقیل ۷ تن

مشخصات جرثقیل ۷ تن

جرثقیل ۷ تن، دارای یک دکل بلند است. این جرثقیل بدون کفی است و به عنوان یکی از پر کاربرد ترین جرثقیل ها در تهران به شمار می آید.

جرثقیل ۷ تن دارای ۲۱ متر دکل می باشد که در حالت جمع شده طول آن به ۷ متر می رسد. شما می توانید با استفاده از این جرثقیل، تا ۴ هزار و ۹۰۰ کیلو گرم بار را بلند نمایید و با آن برای جا به جایی اجسام اقدام کنید.

دلیل نام گذاری جرثقیل ۷ تن چیست؟

لازم است بدانید که تنها در ایران جرثقیل ۷ تن را با این نام می شناسند. هم چنین در جدول بار این جرثقیل، در نزدیک ترین فاصله می تواند ۴ تن و ۹۰۰ کیلو گرم بار را جا به جا نماید و صرفا برای جا به جایی این مقدار بار مجاز می باشد.

ابعاد و اندازه جرثقیل ۷ تن

شاید لازم باشد تا در زمان اجاره جرثقیل ۷ تن با ابعاد و اندازه و هم چنین وزن آن آشنا باشید تا بتوانید انتخاب درست تر و مناسب تری از اجاره جرثقیل داشته باشید.

طول جرثقیل ۷ تن ۸ متر می باشد. هم چنین عرض آن ۲ متر و ۴۰ سانتی متر است. ارتفاع جرثقیل ۷ تن به ۳ متر و ۳۰ سانتی متر می رسد. وزن جرثقیل نام برده شده ۸ تن و ۵۰۰ کیلو گرم می باشد.

اجاره جرثقیل 7 تن
درباره اجاره جرثقیل ۷ تن

 نحوه کار با جرثقیل ۷ تن

ابتدا باید جرثقیل ۷ تن در یک مکان معین و مشخص مستقر شود. پس از مستقر شدن جرثقیل ۷ تن، می تواند به بار برداری و جا به جایی آن، مشغول شود. هم چنین می تواند کار های دیگر مانند تخلیه بار و بار گیری نصب اسکلت و جرثقیل سبد دار را انجام دهد.

پیش از اجاره جرثقیل ۷ تن به نکات زیر توجه کنید:

پیش از آن که اقدام به اجاره جرثقیل ۷ تن کنید، حتما نکات زیر را در نظر بگیرید تا روند انجام اجاره جرثقیل برای شما راحت تر و آسان تر طی شود.

  1. پیش از آن که با جرثقیل تهران تماس بگیرید، حتما اطلاعات دقیق در مورد کالای خود داشته باشید. این اطلاعات شامل وزن بار، حجم بار و… می باشد.
  2. اطلاعات ساختمانی که باید بار و کالا در آن قرار داشته باشد را در نظر بگیرید. به طور مثال باید ارتفاع ساختمان و فاصله بین محل استقرار جرثقیل تا ساختمان را به طور کامل به دست آورید.
  3. در مورد محلی که می خواهید پس از اجاره جرثقیل ۷ تن آن را مستقر کنید، اطلاعات کافی داشته باشد. این اطلاعات شامل متراژ کوچه، خیابان محوطه و… می باشد.
  4. حتما یک روز پیش از شروع انجام عملیات بار برداری و جا به جایی، جهت اجاره جرثقیل ۷ تن با جرثقیل تهران هماهنگ نمایید. در این صورت می توانید خدمات بهتری را از جرثقیل تهران دریافت نمایید.
  5. در صورتی که محل انجام عملیات و پروژه شما در خیابان و معابر اصلی قرار دارد، باید جهت گرفتن مجوز انسداد راه از طریق راهنمایی و رانندگی اقدامات لازم را انجام دهید.
  6. حتما از اپراتور جرثقیل بخواهید تا گواهینامه مخصوص جرثقیل خود را به شما نشان دهد.
  7. از به کار گیری اپراتور هایی که در کنترل جرثقیل، مهارت کافی ندارند، خودداری کنید. در این صورت ممکن است حادثه ناخوشایندی رخ دهد.
  8. در صورتی که کالا و یا بار شما از حساسیت بالایی برخوردار است، می توانید پیش از آن که اقدام به بار برداری و جا به جایی آن کنید، بیمه قلاب تهیه نمایید.
  9. در صورتی که عملیات و پروژه شما در محدوده طرح ترافیک واقع شده است، حتما از جرثقیل هایی استفاده کنید که مجوز تردد در این محدوده ها را داشته باشند.
  10. اگر برای هر کدام از اطلاعات خواسته شده مردد هستید و اطلاعات کافی را ندارید، می توانید از جرثقیل تهران بخواهید تا برای بررسی موارد گفته شده، کارشناس خود را به محل انجام عملیات و پروژه شما اعزام نماید.
اجاره جرثقیل 7 تن
نکاتی لازم الاجرا پیش از اجاره جرثقیل ۷ تن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − پنج =