قیمت اجاره جرثقیل

قیمت اجاره جرثقیل

قیمت اجاره جرثقیل

قیمت اجاره جرثقیل در تهران به پارامترهای مختلف بستگی دارد. یکی از این پارامترها نوع جرثقیلی است که اجاره می‌شود. جرثقیل دارای انواع مختلفی است. که با توجه به نوع کاربرد از آن‌ها استفاده می‌شود. برای کرایه جرثقیل در تهران می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از خدمات بهره‌مند شوید.

قیمت اجاره جرثقیل ارزان

قیمت اجاره جرثقیل
قیمت اجاره جرثقیل

شرکت‌های مختلف قیمت‌های متعددی را برای اجاره جرثقیل ارائه می‌دهند. در صورتی که نیاز باشد جرثقیل تا مکان مورد نظر حمل شود هزینه حمل نیز به دیگر هزینه‌های شما اضافه می‌شود. جرثقیل تهران آماده ارائه خدمات در زمینه اجاره جرثقیل در تمام نقاط تهران می‌باشد.

اجاره انواع جرثقیل در تهران

جرثقیل وسیله‌ای است برای جا به جایی بار به صورت افقی و عمودی و با ترکیب شش جهت حرکتی. اولین جرثقیل توسط کشور یونان ساخته شده است. نیروی جرثقیل‌های ابتدایی توسط حیوانات و یا انسان‌ها تامین می‌شده است. بیشترین استفاده جرثقیل‌ها در صنعت ساختمان سازی است. از این ماشین‌ها برای بارگیری و تخلیه بار در صنایع مختلف استفاده می‌گردد. برای کنترل جرثقیل معمولا کابینی در آن تعبیه شده است. کابین بر روی یک پایه ثابت یا متحرک قرار می‌گیرد. قیمت خرید جرثقیل معمولا زیاد است. از همین رو بسیاری از کارفرمایان برای صرفه جویی در هزینه‌ها و پایین بودن قیمت اجاره جرثقیل، اجاره آن را به خرید ترجیح می‌دهند.

جرثقیل تاور کراین

این جرثقیل برای ساخت مکان‌ها و بناهای مرتفع استفاده می‌شود.

جرثقیل موبایل

این جرثقیل‌ها به دو صورت ثابت و متحرک مورد استفاده قرار می‌گیرند. در صورتی که جک‌ها بر روی زمین ثابت شود از این جرثقیل به عنوان جرثقیل موبایلی ثابت استفاده می‌گردد.

جرثقیل سقفی

قیمت اجاره جرثقیل
قیمت اجاره جرثقیل

در مکان‌هایی که امکان حرکت و جا به جایی بار وجود ندارد از جرثقیل سقفی استفاده می‌شود. جرثقیل سقفی در دو نوع جرثقیل سقفی تک پل و جرثقیل سقفی دو پل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جرثقیل بازویی

این جرثقیل به دو صورت بازویی دیواری یا بازویی ستونی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

جرثقیل آویز

از جرثقیل آویز برای جا به جایی بار تا ظرفیت حداکثر ۵ تن استفاده می‌شود. در مکان‌هایی مانند خودرو سازی که با محدودیت ارتفاع برای جا به جایی در خطوط مونتاژ مواجه هستند از این جرثقیل استفاده می‌شود.

لودر جرثقیل

این جرثقیل از قدرت بالایی برخوردار است. این جرثقیل با وجود غول آسا بودن در صورت عدم استفاده در همدیگر جمع می‌شوند تا فضای کمتری اشغال کند.

جرثقیل معلق

برای جا به جایی بارهای سنگین کاربرد دارند. که می‌توانند در یک مسیر ر روی ریل‌های نصب شده حرکت کنند.

تمام جرثقیل‌ها دارای دفترچه راهنما و یا کاتالوگ هستند. قبل از استفاده می‌بایست این کاتالوگ‌ها به طور دقیق مطالعه شوند. هر جرثقیل قادر است وزن مشخصی را جا به جا کرده و تا ارتفاع معین و در زاویه خاصی اجسام را بالا ببرد. از همین رو اپراتور باید فردی مجرب و کارآزموده باشد تا بتواند با رعایت تمام موارد ایمنی از جرثقیل استفاده کند.

دسته بندی جرثقیل ها

اگر بخواهیم جرثقیل‌ها را دسته بندی کنیم به طور کلی به ۴ دسته تقسیم می‌شوند.

  • نوع کاربرد جرثقیل
  • نوع جا به جایی و حرکت جرثقیل
  • طرح جرثقیل
  • میزان انرژی که برای جا به جایی بار مصرف می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *