اجاره جرثقیل خاور

اجاره جرثقیل خاور

اجاره جرثقیل خاور

جرثقیل خاور، در واقع همان جرثقیل کفی دار می باشد که در این مطلب تصمیم داریم شما را با اجاره جرثقیل خاور آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

جرثقیل خاور، یکی از اقتصادی ترین و مقرون به صرفه ترین راه های کرایه جرثقیل کفیدار می باشد. چرا که علاوه بر جرثقیل، می توان از کفی آن جهت حمل و نقل بار و کالا استفاده نمود. در واقع شما با پرداخت یک هزینه جهت اجاره جرثقیل خاور، دو عملکرد متفاوت را از آن دریافت خواهید کرد.

اجاره جرثقیل خاور
کرایه جرثقیل خاور

در مورد تاریخچه جرثقیل خاور

به طور کلی تاریخچه جرثقیل به سال ۱۹۴۷ بر می گردد. در این سال اولین جرثقیل به نام جرثقیل Hiab، ساخته شد. سازنده این نوع جرثقیل، شخصی سوئدی به نام اریک ساندین از شرکت ساخت تجهیزات و ماشین آلات صنعتی بود.

در حقیقت نام اصلی جرثقیل، از مخفف کلمات شرکت  به دست آمده است. در این نوع از جرثقیل ها، امکان حرکت و جا به جایی برای خود جرثقیل فراهم است و جزو جرثقیل های ثابتی به شمار می آیند که نقش اهرم و بازو هایی را دارند که عملیات های مختلف جا به جایی و بلند کرده اجسام و بار را انجام می دهند.

این نوع از جرثقیل ها به صورت سیار و متحرک بر روی ماشین های کامیونی و یا خاوری سوار می شوند و به این صورت می توانند به راحتی در جاده ها و مسیر های مختلف تردد داشته باشند.

امروزه جرثقیل خاور، نقش چشم گیری در صنعت های مختلف دارد. همین طور این نوع از جرثقیل ها نقش پر رنگی دارند. چرا که برای انجام پروژه و عملیات های مختلف، کاربرد های متنوعی دارند.

کرایه جرثقیل خاور در تناژ های باری مختلف اعم از ۳ تن و ۵ تن، در بین بسیاری از پیمانکاران، کشاورزان، صنعت گران و… رایج می باشد.

قابلیت های جرثقیل خاور

جرثقیل خاور همان جرثقیل هایی هستند که بر قسمت پشتی کامیونت خاور قرار می گیرند. آن ها می توانند در مسافت های طولانی و در مسیر های گوناگون، امکان حمل و نقل و جا به جایی کالا و بار های مختلف را داشته باشند.

اگر تصمیم دارید که اقدام به کرایه جرثقیل کفی و یا همان اجاره جرثقیل خاور کنید، بهتر است با قابلیت های آن در ادامه بیش تر آشنا شوید:

جرثقیل کفی، در ظرفیت های متغیر در بازه ای بین ۳ تن تا ۱۵ تن، می تواندبه بار برداری و حمل بار و کالا بپردازند.

این نوع از جرثقیل ها، کاملا سیار می باشند و بر پشت خاور سوار شده و می توانند هم کارایی جرثقیل سیار و سبک را برای پیمانکار داشته باشند و هم نقش خاور را ایفا کنند.

جرثقیل کفی در مدل های معمولی، با چرخش ۱۸۰ درجه در دسترس می باشد.

جرثقیل خاور پیشرفته امکان گردش ۳۶۰ درجه را دارا می باشد.

جرثقیل کفی دار در شرکت های کوچک با کار های سبک، می تواند یک گزینه بسیار کاربردی به شمار آید.

جرثقیل خاور قابلیت جا به جایی محموله های متنوع در ابعاد متوسط و کوچک را دارا می باشد.

جرثقیل کفی، سرعت کم و محدودی در زمان حرکت دارد. اما توان بالایی در انجام عملیات های مختلف عمرانی می تواند داشته باشد.

جرثقیل کفیدار قابلیت کشیدن و حفر کردن را نیز دارا می باشد. به طور مثال در جهت کشیدن کانتینر و یا حفر چاه های کشاورزی می توان از آن استفاده نمود.

اجاره انواع جرثقیل خاور در تهران

اجاره جرثقیل خاور در تهران، مانند اجاره انواع دیگر جرثقیل ها به عوامل مختلفی مانند نوع بار، ابعاد بار، وزن بار، مسافت مبدا تا مقصد، شرایط آب و هوایی برای کار (فصل کار)، سختی کار، تعداد دفعات جک زدن جرثقیل خاور، مدت زمان صرف شده برای انجام عملیات، میزان توان جا به جایی با توجه به نوع محموله، خدمات جانبی و فنی، خدمات جانبی جرثقیل خاور به صورت ماهیانه و یا روزانه، ساعتی و… بستگی دارد.

کرایه جرثقیل خاور یا همان جرثقیل کفی دار، در تهران بر اساس تعرفه های مصوب انجام می پذیرد. اما لازم است بدانید که این تعرفه ها می توانند متغیر باشند.

اجاره جرثقیل خاور
اجاره انواع جرثقیل خاور

مشخصات کامل جرثقیل خاور ۳تن

نام جرثقیل: جرثقیل سه تن، جرثقیل کفی دار، جرثقیل خاور

مشخصات جرثقیل ۳ تن: جرثقیل سه تن کفیدار می باشد. کف جرثقیل ۴ در ۲٫۳۰ متر می باشد. شما می توانید کرایه جرثقیل خاور را در ابعاد و متراژ های مختلف انجام دهید.

کارایی جرثقیل خاور ۳ تن یا همان جرثقیل کفی: جرثقیل خاور سه تن، بار را برداشته و بر روی کف خود قرار می دهد. سپس می تواند یک مسیر را طی نماید و پس از رسیدن به مقصد نهایی بار را تخلیه کرده و اقدام به بارگیری مجدد کند. از دیگر قابلیت های جرثقیل خاور این است که در کلان شهر تهران بدون هیچ گونه محدودیتی می تواند تردد داشته باشد.

اجاره انواع جرثقیل خاور

همان طور که پیش تر گفته شد، جرثقیل کفی دار، همان جرثقیل خاور می باشد که امروزه بیش تر در تناژ باری ۳تن مورد استفاده قرار می گیرد. اگر بخواهیم توضیح بیش تری در مورد کرایه جرثقیل خاور بدهیم، باید بگوییم که جزو دسته بندی اجاره جرثقیل های کوچک و سبک قرار می گیرند.

در واقع در زمانی که شما اقدام به اجاره جرثقیل خاور می کنید، کرایه جرثقیل کوچک و سبک را انجام می دهید. از رایج ترین نوع این جرثقیل ها می توانیم از جرثقیل های ۵ تن و ۳ تن نام ببریم.

در صورتی که تصمیم دارید برای انجام عملیات و پروژه های خود از جرثقیل خاور اجاره ای استفاده کنید، می توانید با مشاورین جرثقیل تهران مشورت کنید.

اجاره جرثقیل خاور
آشنایی با اجاره جرثقیل خاور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 11 =