جرثقیل کفی

جرثقیل کفی

نکات و اطلاعات در مورد اجاره جرثقیل کفی

اجاره جرثقیل کفی‌ برای کار هایی که نیاز به حمل و نقل بار در سراسر شهر دارند، مناسب است. جرثقیل‌ های کفی در اندازه‌ های مختلف و با ظرفیت‌ های متعدد وجود دارند و برای کاربرد های مختلف مناسب هستند.

شما می‌ توانید متناسب با نیاز خود بوم و بازو های مناسب برای جرثقیل را انتخاب کنید؛ یک جرثقیل کفی می‌ تواند دارای بوم تلسکوپی، سبد یا کابین،‌ قلاب و غیره… باشد. معمولا جرثقیل‌ های کفی روی خودرو هایی مانند خاور ها و کامیونت ها نصب می‌ شوند. البته در ظرفیت‌ های بیشتر ممکن است از کامیون‌ ها نیز برای این کاربرد استفاده شود.

البته یکی از مهمترین علت‌ های پرطرفدار بودن اجاره جرثقیل کفی، اندازه مناسب آن برای تردد در سطح شهر است. هر چه کامیون جرثقیل کفی بزرگتر باشد، امکان حمل و نقل در سطح شهر کمتر می‌ شود.

نکته‌ ای که در مورد اجاره جرثقیل کفی وجود دارد این است که باید یک دستگاه با تمام استاندارد ها و کیفیت بالا به مشتری ارائه شود. از آنجایی که کار با جرثقیل به طور مستقیم با سلامت افراد داخل مجموعه در ارتباط است، باید کاملا سالم و سرویس شده باشد. معمولا مشتریان تا پیش از اجاره جرثقیل کفی و کار با آن توانایی تشخیص سلامت کامل دستگاه را ندارند و زمانی که دستگاه به درستی کار نکند، متوجه آن می‌ شوند. به همین دلیل لازم است که از شرکتی معتبر برای اجاره جرثقیل کفی اقدام کنید تا از مواردی مانند سلامت دستگاه و خدمات پشتیبانی اطمینان داشته باشید.

اجاره جرثقیل کفی با ظرفیت‌ های مختلف در تهران.

کاربرد های جرثقیل کفی

از جرثقیل های کفی می‌ توان برای حمل دستگاه‌ های سنگین وزن کارگاه‌ ها و کارخانه‌ ها، حمل خودرو و حمل کانکس‌ ها و لوازم نمایشگاهی استفاده کرد. می‌ توان گفت اجاره جرثقیل کفی مطمئن‌ ترین راه برای حمل و نقل بار های سنگین در تهران است.

همچنین این نوع از جرثقیل‌ ها می‌ توانند تا حدودی نقش بالابر را نیز برای شما ایفا کنند. شما می‌ توانید با اجاره جرثقیل کفی سبد دار، از آن برای کار در ارتفاع نیز استفاده کنید. این نوع جرثقیل در خدمات امدادی نیز مورد استفاده قرار می‌ گیرد و یکی از تجهیزات آتش‌ نشانی محسوب می‌ شود.

نکته‌ ای که باید به آن توجه کنید، این است که حتما به اندازه ظرفیت جرثقیل از آن استفاده کنید. حمل بار با وزن بیش از ظرفیت یا ابعادی بیشتر از حد مجاز نه تنها خطر آفرین است، بلکه در صورت مشاهده مأموران شامل جریمه خواهد شد.

شما می‌ توانید در زمینه اجاره جرثقیل کفی با شماره ۰۹۱۲۶۵۰۶۴۳۰ تماس حاصل فرمایید. آن‌ ها با بررسی دقیق شرایط کاری و نیاز شما به حمل و نقل تجهیزات، مناسب‌ ترین نوع جرثقیل با ظرفیت مناسب را به شما معرفی خواهند کرد.

تجربه کاری آن‌ ها در زمینه اجاره جرثقیل برای شما مفید واقع می‌ شود. تنها کافی است که به صورت تلفنی پروژه و نیاز خود به جرثقیل را برای ما توضیح دهید.

جرثقیل‌ های کفی دار بهترین گزینه برای حمل خودرو

هنگام اجاره جرثقیل کفی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

بخشی از نکاتی که لازم بود در مورد اجاره جرثقیل کفی بدانید را در قسمت اول بحث بیان کردیم. اما در این قسمت به جمع بندی نکات می‌ پردازیم تا اطلاعات لازم را در اختیار داشته باشید.

• بررسی نیاز خود و تعیین دقیق مدل جرثقیل پیش از اقدام برای اجاره جرثقیل کفی، این موضوع در انجام صحیح و به موقع کار شما تأثیر خواهد داشت.

• بررسی شرکت اجاره دهنده جرثقیل و خدمات ارائه شده توسط آن شرکت. شرکت اجاره جرثقیل کفی در موارد زیادی نقش دارد. این شرکت باید بهترین دستگاه‌ ها را با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهد.

همچنین باید خدمات پشتیبانی با بالاترین کیفیت را به شما ارائه دهد. قرار نیست شما حین انجام پروژه به دنبال تعمیرات و سرویس‌ دهی جرثقیل باشید.

• تیمی که برای کار با جرثقیل از سوی شرکت فرستاده می‌ شوند، باید در ایفای وظایف خود حرفه‌ ای باشند و کار خود را به خوبی بدانند. این تیم شامل اپراتور جرثقیل، تعمیر کاران و تکنسین‌ های سرویس دهنده جرثقیل می‌ باشند.

• جرثقیل‌ های کفی نمونه‌ ای از جرثقیل ها هستند که معمولا روی خاور ها و کامیونت‌ ها نصب هستند؛ بنابراین علاوه بر سلامت جرثقیل باید از سلامت خودرو نیز اطمینان داشته باشید.

• قرار نیست هزینه اضافی برای اجاره جرثقیل کفی پرداخت کنید. اجاره جرثقیل کفی ارزان‌ ممکن است به معنی خدمات بی‌ کیفیت یا نا کامل باشد. شما باید هزینه‌ ای مطابق با خدماتی که دریافت می‌ کنید پرداخت کنید.

در نظر گرفتن این نکات هنگام اجاره جرثقیل علاوه بر این که به شما کمک می‌ کند جرثقیل کرایه قابل اطمینان تهیه کنید؛ باعث آسایش خاطر شما از تمام مراحل کار با جرثقیل حین انجام پروژه می‌ شود.

نکاتی درباره اجاره جرثقیل کفی

 

بهترین شرکت اجاره جرثقیل کفی

به طور کلی به خدماتی که یک شرکت جرثقیل خوب باید به مشتریان خود ارائه دهد اشاره کرده‌ ایم. شرکت جرثقیل تهران ارائه دهنده‌ انواع جرثقیل کرایه‌ ای برای کاربرد های مختلف در تهران می‌ باشد. شما می‌ توانید برای اجاره جرثقیل کفی با ظرفیت‌ های مختلف اقدام کنید.

زمانی که برای اجاره جرثقیل کفی با همکاران ما تماس بگیرید؛ می‌ توانید جزئیات فعالیت خود را برای آن‌ ها توضیح دهید. آن ها با توجه به تجربه کاری که در این زمینه دارند، بهترین نوع جرثقیل را به شما معرفی می‌ کنند و روند اجاره جرثقیل و مراحل کار با آن را برای شما توضیح می‌ دهند. شما می‌ توانید به صورت ساعتی یا روزانه برای اجاره جرثقیل کفی اقدام نمایید.

توجه داشته باشید که شما می توانید در صورت نیاز، از شرکت جرثقیل تهران درخواست کنید تا کارشناسی را به محل انجام پروژه و یا عملیات شما، اعزام کنند تا تمامی بررسی ها به صورت تخصصی توسط کارشناس شرکت جرثقیل تهران انجام پذیرد.

شرکت جرثقیل تهران می‌ تواند انواع بالابر و جرثقیل برای کاربرد های مختلف را به شما کرایه دهد.

جرثقیل کفی و شرکت جرثقیل تهران

زمانبندی در اجاره جرثقیل اهمیت زیادی دارد. شما باید مطابق با زمانی که در پروژه خود نیاز به جرثقیل دارید، برای اجاره جرثقیل کفی درخواست بدهید و شرکت اجاره دهنده نیز باید در کوتاه‌ ترین زمان ممکن جرثقیل را به شما برساند تا کار مورد نظر شما با تعویق مواجه نشود. همچنین خدماتی که قرار است برای سرویس‌ دهی یا تعمیرات جرثقیل حین انجام پروژه ارائه شوند،‌ باید سریع انجام شوند تا در روند کار جرثقیل اختلال ایجاد نشود.

به همین علت سرعت در انجام کار ها برای شرکت جرثقیل تهران اهمیت زیادی دارد و در تلاش است که تمامی خدمات خود را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز عرضه کند.

بهره‌ مندی از تکنسین‌ های حرفه‌ ای که به خوبی از وظایف خود اطلاع دارند و بر کار خود کاملا مسلط هستند، از دیگر ویژگی‌ های جرثقیل تهران است. شرکت اجاره جرثقیل در تهران باید در تمام مدتی که شما جرثقیل کفی را کرایه کرده‌ اید، آن را پشتیبانی کند. پشتیبانی عبارت است از کلیه کار هایی که باید برای تعمیرات، چک کردن و کار با جرثقیل انجام شوند. شرکت جرثقیل تهران برای همکاری با شما صد در صد توان خود را صرف می‌ کند تا شما مشتریان عزیز رضایت داشته باشید.

یکی از مهمترین اهداف شرکت جرثقیل تهران تبدیل کردن مشتریان عزیز به مشترک است. بهترین راهکار برای مشترک سازی جلب رضایت مشتریان است. ما در تلاش هستیم با ارائه خدمات با کیفیت با مناسب‌ ترین هزینه رضایت شما عزیزان را جلب کنیم و در پروژه‌ های مختلف با شما تداوم همکاری داشته باشیم.

جرثقیل کفی با ظرفیت های مختلف

 

نکات ایمنی کار پس از اجاره جرثقیل کفی

جرثقیل‌ ها در هر نوعی باشند، دستگاه‌ های بزرگی محسوب می‌ شوند و کار آن‌ ها بسیار مهم است. سلامت این دستگاه‌ ها و ایمنی آن‌ ها، برای حفظ امنیت و سلامت یک مجموعه کاری و کارکنان آن الزامی است. یکی از مهمترین مواردی که باید در مورد اجاره جرثقیل کفی و کار با آن رعایت شود، نکات ایمنی هستند. در این قسمت مهمترین نکات ایمنی در مورد کار با جرثقیل کفی‌ را بیان کرده‌ ایم.

• جرثقیل‌ های کفی باید دارای جک باشند. این جک‌ ها باعث ثابت شدن جرثقیل هنگام بارگیری یا تخلیه بار می‌ شوند. زمانی که قصد دارید از جک‌ ها استفاده کنید، اطمینان داشته باشید که خاک زیر جرثقیل نرم نباشد و زمین رانش پیدا نکند. همچنین بهتر است جرثقیل را نزدیکی محل عبور و مرور یا جایی که لوله آب یا گاز و اتصالات برق وجود دارد، ثابت نکنید.

• دانستن ظرفیت جرثقیل و تناسب وزن بار با این ظرفیت اهمیت زیادی دارد. در صورتی که جرثقیل بار بیش از ظرفیت مجاز ببرد، احتمال واژگونی یا شکستن بوم یا پاره شدن سیم بکسل‌ ها و آسیب رسیدن به افراد و تجهیزات وجود دارد.

• اپراتور جرثقیل باید تجربه کاری لازم در زمینه کار با جرثقیل‌ های کفی را داشته باشد. بارگیری، حمل و تخلیه بار به تجربه و مهارت نیاز دارد. در صورت انجام هر گونه خطای احتمالی یا بی‌ دقتی اپراتور ممکن است جرثقیل واژگون شود یا آسیبی به بار و افراد اطراف جرثقیل وارد شود.

از دیگر نکات ایمنی کار با جرثقیل کفی

• اپراتور باید از همه نظر در صحت و سلامت کامل باشد. در صورت وجود هر گونه مشکل اعم از سرما خوردگی، خواب آلودگی و غیره… اپراتور اجازه کار با جرثقیل را ندارد. به همین دلیل بهتر است حین انجام کار با جرثقیل دو اپراتور در محل حضور داشته باشند.

• جرثقیل باید در زمان‌ های مشخص سرویس‌ دهی شود تا در صورت ایجاد مشکل احتمالی پیش از ایجاد خطر، رفع شود. به غیر از بازبینی‌ های دوره‌ ای، اپراتور جرثقیل موظف است هر روز پیش از شروع کار از عدم فرسودگی سیم بکسل‌ ها، سلامت ظاهری تمام قسمت‌ ها و عدم نشت روغن جرثقیل اطمینان حاصل کند.

• اپراتور حق کار بدون هماهنگی با سایر اعضای پروژه را ندارد. برخی از افراد باید حوالی جرثقیل باشند تا خطرات احتمالی را به اپراتور خبر دهند. همچنین اگر وزن بار قابل حمل توسط جرثقیل نزدیک به ظرفیت آن است، ابتدا باید بار تا چند اینچ از زمین بلند شود و در صورتی که همه چیز مرتب بود؛ بارگیری یا تخلیه شروع شود.

اجاره جرثقیل کفی از یک شرکت معتبر و رعایت نکات ایمنی حین انجام کار؛ خاطر شما را از بابت همه چیز آسوده می‌ کند.

رعایت نکات ایمنی جرثقیل کفی دار

چرا اقدام به اجاره جرثقیل کفی کنیم؟

اگر تصمیم داشته باشید که حمل و نقل و جا به جایی دستگاه ها و یا وسایلی که‌ بین ۳ تا ۱۵ تن‌ وزن دارند را، انجام دهید، بهتر است برای سهولت در انجام کار، جرثقیل کفی  اجاره کنید. شما می توانید با اجاره این وسیله در کم ترین زمان ممکن، دستگاه ‌و یا وسیله خود را از محلی به محل دیگر منتقل کنید. هم چنین این امکان برای شما فراهم است که دیگر هزینه دو ماشین را به صورت جداگانه‌ پرداخت نکنید‌ و برای شما مقرون به صرفه تر است.

برای اجاره جرثقیل کفی چه کار انجام دهیم؟

برای اجاره انواع جرثقیل های کفی، کافی است‌ با مشاوران جرثقیل تهران تماس حاصل نموده‌ و جرثقیل مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس می توانید ‌در کم ترین‌ زمان، جرثقیل را در محل مورد نظر خود داشته باشید.

به شما توصیه می کنیم که پیش از تماس با شرکت جرثقیل تهران، حتما نیاز های پروژه خود را بررسی نمایید تا بتوانید انتخاب درستی از جرثقیل در زمان کرایه آن داشته باشید.

پر کاربرد ترین جرثقیل کفی کدام است؟

جرثقیل های ۱۵ تن یکی از پر کاربرد ترین جرثقیل های کفی می باشند. این‌جرثقیل برای افرادی که می خواهند بار های سنگین وزن را در پروژه های خود جا به جا کنند واز محلی به محل دیگر ببرند، کاملا مناسب است. ضمن این که در نظر داشته باشید این نوع جرثقیل می تواند باربری و بار برداری را انجام دهد. به همین خاطر می تواند در زمان جا به جایی تجهیزات برای شما بسیار مقرون به صرفه باشد.

در صورتی که جرثقیل از نظر فنی کاملا سالم باشد، این امکان را به شما می دهد تا ظرفیت باری معادل ۲۰ تن را جا به جا نمایید.

قسمت های مختلف جرثقیل کفی

اگر تصمیم دارید که برای انجام پروژه ای، این وسیله را اجاره کنید، مسلما باید بخش های مختلف و در واقع ساختار آن را بشناسید، ما در ادامه به شرح بخش های مختلف این جرثقیل خواهیم پرداخت.

بوم: بوم به قسمتی از جرثقیل گفته می شود که برای باربرداری مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید‌جرثقیل کفی را با طول بوم های مختلف کرایه کنید. البته لازم به ذکر است که این نوع جرثقیل دارای ‌بوم با متراژ های ۷ متر، ۱۰ متر، ۱۳ متر و …. می باشد که به شما این امکان را می دهدتا بسته به نیاز خود، اندازه بوم را مشخص نمایید. ضمن این که باید توجه داشته باشید، زاویه بار برداری بوم این جرثقیل بین ۵ تا ۷۵ درجه است.

وینچ: وینچ به دستگاهی گفته می شود که می تواند اجسام را در راستای خط افقی بکشد.  البته جالب است بدانید که جرثقیل های کفی می توانند با وینچ و بدون وینچ باشند. ضمن این که معمولا جرثقیل های کفی که بدون وینچ هستند، در محیط های مختلفی مانند سوله مورد استفاده قرار می گیرند. شما باید با در نظر گرفتن نیاز‌ خود و محلی که تصمیم دارید از این جرثقیل استفاده کنید، نوع وینچ دار و یا بدون وینچ آن را اجاره کنید.

جک: جک های استفاده شده در ساختار این نوع جرثقیل، هیدرولیکی هستند. جک ها به طور کلی در ساختار جرثقیل وظیفه  دارند تا امنیت جرثقیل را در زمان بار برداری تامین نمایند.

سیم بکسل و قلاب، جزو اصلی ترین بخش های یک جرثقیل به شمار می آیند و حتما به طور ویژه ای باید سرویس دهی شده باشند. چرا که سلامت این دو می تواند تضمین کننده امنیت جرثقیل باشد و در صورت عدم سلامت کامل، می توانند در زمان استفاده از جرثقیل خطر آفرین شود.

جرثقیل چیست؟

از گذشته تا به امروز حمل و جا به جایی بار هایی که وزن آن ها از توان انسان خارج است، یک دغدغه بوده و می باشد. به همین خاطر از همان زمان مردم ملل های مختلف سعی کردند تا وسیله ای را برای سهولت در جا به جایی و حمل انواع بار ها، برای خود بسازند. که البته موفق شدند و دستگاهی به نام جرثقیل را با کمک چوب و طناب، برای سهولت در انجام کار های خود ساختند. که با گذشت زمان تا به امروز، این دستگاه دست خوش تغییراتی مثبت شده و کاملا با علم روز مطابقت پیدا کرده است.

جرثقیل به ماشینی گفته می شود که برای بلند کردن و جا به جایی بار های سنگین که از توان انسان خارج است، مورد استفاده قرار می گیرد.

جرثقیل ها در ابتدا در حدود ۴۰۰۰ سال پیش و در تمدن مصر باستان برای جا به جایی آب مورد استفاده مصریان قرار می گرفتند. این وسیله یک دستگاه چوبی بود که از بخش های تکیه گاه افقی، تکیه گاه عمودی و بازوی گردان، تشکیل شده بود. اما با گذشت زمان و برای افزایش طول بار برداری، بازوی متحرک به قسمت لابا برنده یا بازوی اصلی اضافه شد. البته جالب است بدانید که با انقلاب صنعتی در قرن شانزدهم میلادی، جرثقیل بیش تر برای حمل و جا به جایی بار در بنادر مورد استفاده قرار می گرفت.

جرثقیل در واقع وظیفه دارد تا بار برداری و جا به جایی بار را به صورت کاملا معلق در هوا به کمک قلاب یا سایر تجهیرات مشابه انجام دهد. شما با استفاده از جرثقیل برای جا به جایی و حمل انواع بارها با تناژ های متفاوت ، می توانید سرعت بیش تری در روند انجام کار بدهید. همین طور جرثقیل می تواند برای شما مقرون به صرفه تر باشد‌ و در وقت خود صرفه جویی نمایید.

جنس طناب جرثقیل از چیست؟

همان طور که پیش تر گفته شد، جرثقیل از بخش های مختلفی ساخته شده است‌ و مجموعه فعالیت صحیح این بخش های مختلف، می تواند عملکرد درست جرثقیل را شرح دهند.

طناب جرثقیل نیز یکی از همین بخش ها است. جنس آن بسته به نوع فعالیت و میزان حجم بار و هم چنین طول بوم، مشخص می شود. اما به طور کلی این بخش از جرثقیل در جنس های: زنجیر ساخته شده از آلیاژ فولادی، طناب سیمی، نایلون، پلی استر، الیاف مصنوعی، طناب فیبری طبیعی و مصنوعی ساخته می شود.

حتما در زمان کرایه جرثقیل کفی، میزان حجم و وزن بار خود را مشخص کنید تا بتوانید مناسب ترین جرثقیل را برای انجام کار خود و هم چنین حمل و جا به جایی باری که دارید، انتخاب کنید. چرا که اگر به نکاتی که از پیش گفته شد توجه نکنید، امکان دارد در زمان استفاده از جرثقیل، دچار ضرر و زیان های مالی و جانی شوید. پس نکات ایمنی را دست کم نگیرید چرا که می تواند ایمنی کار و سلامت خودتان و سایر نیرو های مشغول به کار را تضمین نماید.

چرا برای اجاره جرثقیل در تهران، جرثقیل تهران را انتخاب کنیم؟

جرثقیل  تهران با داشتن تیمی متخصص و کار کشته‌ که مهارت ویژه ای در زمینه اپراتوری جرثقیل دارند، می تواند امنیت را در حین کار برای شما تضمین نماید. هم چنین‌ کلیه این افراد به تعمیر و سرویس کلیه‌ بخش های جرثقیل مسلط بوده و می توانند در زمان بروز هر گونه مشکل، راه کاری بی اندیشند.

جرثقیل هایی که جرثقیل تهران برای شما در نظر گرفته است، همگی از نظر فنی و ظاهری سالم بوده و هیچ نقصی ندارند. چرا که کلیه بخش ها در زمان های مشخص شده، تعویض و سرویس می شوند تا در زمان استفاده باعث بروز مشکل نشوند. شما می توانید قبل از کرایه جرثقیل به طور کامل آن را مورد بررسی قرار دهید.

شما باید از مرکزی جرثقیل کرایه کنید که مجوز های لازمه را داشته باشد تا در زمان استفاده از جرثقیل، دچار مشکل نشوید و اصطلاحا پروژه نخوابد. جرثقیل تهران کلیه مجوز های لازمه را دارا می باشد.

همین طور برای هدایت و کنترل جرثقیل ها، از اپراتور های ماهر و دوره دیده کمک می گیرد، که همین امر می تواند خیال شما را بابت امنیت جرثقیل در زمان کار، آسوده نماید. چرا که انتخاب و کمک گیری از تکنسین ماهر و دوره دیده، از اهمیت به سزایی در زمان اجاره جرثقیل برخوردار است.

جرثقیل کفی
کرایه جرثقیل کفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − ده =

تماس سریع