اجاره جرثقیل در شرق تهران

اجاره جرثقیل در شرق تهران

اجاره جرثقیل در شرق تهران مناسب چه کسانی است؟

اجاره جرثقیل در شرق تهران برای ساکنین این منطقه و شهروندان محترم این بخش از کشورمان بسیار مطلوب است. بدین ترتیب مجموعه جرثقیل تهران به دلیل احداث دفتر مرکزی‌اش در این بخش از تهران و در خیابان خاوران امکان ارائه خدمات به ساکنین این منطقه را به‌صورت ارزنده‌تری دارد.

ولی باوجود برخورداری از شبکه وسیع ماشین‌آلات، کادری مجرب و … خدمات خود را در تمامی مناطق تهران بزرگ گسترانیده است. با بررسی بعد مصافت درمی‌یابیم که به‌راستی کرایه جرثقیل در شرق تهران برای ساکنین همین بخش ازلحاظ مالی و زمانی بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر بوده و می‌توانند در زمان کوتاه‌تری به مجموعه امکانات این مجموعه جهت اجاره جرثقیل، بالابر، تریلی و … دست یابند. پس برای افرادی که از شرق تهران قصد اجاره جرثقیل رادارند، مراجعه به این شرکت حتماً اقتصادی‌تر و مطلوب‌تر است.

اجاره جرثقیل در شرق تهران
اجاره جرثقیل در شرق تهران

نحوه کرایه جرثقیل در شرق تهران:

اجاره جرثقیل در شرق تهران را باید از مجموعه‌هایی درخواست نمایید که علاوه بر امکان ارائه ماشین‌ها در مدل‌ها و طرح‌های گوناگون، قابلیت عرضه طیف خاص‌تری از خدمات مانند قیمت ارزان، سرعت حداکثری، ضریب ایمنی مورد تأیید، خدمات شبانه‌روزی و در ۷ روز هفته را داشته باشند. در غیر این صورت نمی‌توانند به‌صورت کامل شمارا پشتیبانی نمایند. بدین ترتیب در حین پروژه در صورت نیاز به نصب ابزارها و سازه‌های مختلف یا نیاز به دریافت راهنمایی به مشکلی مانند تعطیلی یا عدم پاسخگویی آن شرکت مواجه نمی‌شوید.

کرایه جرثقیل در شرق تهران
نحوه کرایه جرثقیل در شرق تهران

مراکز خدمات جرثقیل در شرق تهران:

کرایه جرثقیل در شرق تهران می‌تواند مزایای متعددی را نه‌تنها برای آن سری افرادی که در این مکان استقرار همیشگی دارند به همراه داشته باشد، بلکه برای بسیاری از تهرانی‌ها ساکن مناطق دیگر نیز سودمند و جالب‌توجه است. در ادامه به مهم‌ترین این فواید اشاره‌ای می‌کنیم.

خدمات جرثقیل در شرق تهران
مراکز خدمات جرثقیل در شرق تهران
 •         مزیت اول: صرفه‌جویی در هزینه‌ها و در دسترسی به معاینه‌های فنی تخصصی و حذف پروسه‌های وقت‌گیر نگهداری، انبارداری، آزمودن و همچنین عدم نیاز به دریافت           گواهینامه‌های متعدد و …
 •        مزیت دوم: مدیریت بخش عمده‌ای از فعالیت‌ها مانند حمل، نصب و … توسط شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات و کم‌شدن بار مسئولیت متصدیان پروژه‌ها
 •       مزیت سوم: برطرف‌شدن نگرانی‌های متعدد بابت ایمنی با کنترل و نظارت‌های تخصصی متخصصان این شرکت‌ها
 •        مزیت چهارم: دسترسی به تعداد وسیعی از جرثقیل سبک یا تناژهای بالایی از جرثقیل در قالب اجاره جرثقیل سنگین

انواع جرثقیل اجاره‌ای در شرق تهران:

انواع مختلفی از ماشین‌آلات در قالب اجاره جرثقیل در شرق تهران قابل‌دستیابی هستند. برای آنکه دیدی واقعی‌تر را نسبت به آن‌ها کسب نمایید، به شمارش برخی از مهم‌ترین این ماشین‌ها می‌پردازیم.

 •          جرثقیل‌های سبک و کفی:

جرثقیل سبک باب میل بسیاری از پروژه‌های کوچک و کم‌حجم‌تر است، اما به‌واقع از خدمات ارزنده‌ای که توسط جرثقیل کفی ارائه می‌شود، نیز نمی‌توان گذشت. قابلیت حمل بارها در تناژهای بالا، انتقال بار در مسافت‌های طولانی، ساپورت انواع اوزان از ۳ تن تا ۱۰۰ ها تن و … از مزایای این جرثقیل‌ها است.

جرثقیل کفی در شرق تهران
اجاره جرثقیل کفی و سبک در شرق تهران
 •          جرثقیل تاور کرین:

تاورکرین‌ها در زمره ماشین‌های سنگین و برای انجام کارهای عظیم مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند. ازاین‌رو هر زمان نیاز باشد بر روی اجاره جرثقیل سنگین و توانایی‌های خارق‌العاده‌شان حساب ویژه بازکنیم، مبحث اجاره تاور کرین بسیار پررنگ است.

 •          جرثقیل بوم بلند:

کارهای بزرگ و شرکتی و انتقال بار به ارتفاعات را به‌راستی نمی‌توان با تکیه به بوم‌های بلند و ساختار قوی این جرثقیل‌ها به سرمنزلی مورد تأیید رساند. محدوده وسیع تناژی جرثقیل‌های بوم بلند نیز دلیل دیگری بر قابل‌قبول بودن آنها است.

 •          جرثقیل‌های فوق سنگین:

در کنار جرثقیل‌های سبک‌وسنگین، جرثقیل‌های فوق سنگین که گاهی اوقات از ۶۰ تن به بالا شروع می‌شوند، برای بارهایی در حد سنگینی یک کانتینر یا پوشش ارتفاعاتی مانند برج‌های چند صد طبقه ضروری است. پس فرقی نمی‌کند، به دنبال کدام نمونه از ماشین‌های سنگین در زمان اجاره جرثقیل در شرق تهران باشید، مجموعه‌های فعال توانایی پاسخگویی به نیاز شمارا دارند.

آیا کرایه جرثقیل در شرق تهران به‌صرفه‌تر است؟

همان‌طور که اشاره کردیم، مسلماً اجاره جرثقیل در شرق تهران برای مشتریان ساکن در این منطقه به‌صرفه‌تر است. ولی این بدان معنی نیست که دیگر مخاطبان باقیمت‌های سرسام‌آور و بالایی مواجه خواهند شد. بلکه کاملاً برعکس باوجود تعمیرات دوره‌ای و عیب‌یابی‌ها و تأمین قطعات یدکی و کاردی مجرب مسلماً بعد از دریافت کارایی بالا از ماشین‌آلات باکیفیت این مجموعه خود از به‌صرفه بودن معامله صورت‌گرفته بین شما و شرکت مطمئن می‌شوید. شرق تهران مناطق وسیعی را پوشش می‌دهد، ازاین‌رو حتماً تعداد فراوانی از تهرانی‌ها قادر هستند از خدمات این مجموعه در نزدیکی محل سکونتشان مستفیض شوند.

جرثقیل سنگین در شرق تهران
صرفه اقتصادی اجاره جرثقیل در شرق تهران

قیمت اجاره جرثقیل در شرق تهران:

قیمت اجاره جرثقیل در شرق تهران بیشتر بر اساس موقعیت مکانی تعیین می‌شود. ولی به‌هرحال این‌که به اجاره جرثقیل سنگین نیاز دارید یا همان جرثقیل سبک نیز برایتان کافی و راه‌انداز است نیز می‌تواند، قیمت‌ها را تا حد زیادی افزایش یا کاهش دهد. به‌هرحال از مسائل کلیدی که در زمان برآورد قیمت مطرح می‌شود، تناژ دستگاه، ساعات موردنیاز، وجود یا عدم وجود اپراتور همراه و … است که نه‌تنها قیمت بلکه انجام کلیه امور مربوط به جرثقیل را تحت‌تأثیر خود قرار می‌دهند.

قیمت اجاره جرثقیل در شرق تهران
قیمت اجاره جرثقیل در شرق تهران

جرثقیل تهران و خدمات این مجموعه:

مجموعه جرثقیل تهران سرویس‌دهی وسیعی را در سطح تهران به راه انداخته است، اما ساکنین شرق تهران به‌صورت ویژه‌تر می‌توانند از خدمات این مجموعه بهره‌مند شده و بالاترین سطح از یک خدمات منسجم را دریافت نمایند. ازاین‌رو فرقی نمی‌کند، به چه مدل ماشینی در چه تناژی نیاز دارید این شرکت توانمند توانایی در اختیار قراردادن اجاره جرثقیل سنگین، اجاره بالابر، اجاره لیفتراک، اجاره تریلی، اجاره کامیون، اجاره بیل مکانیکی، اجاره بابکت و مینی بیل را در انواع ظرفیت‌ها دارا است.

خدمات جرثقیل تهران
خدمات جرثقیل تهران

از مزایای اعتماد به شرکت جرثقیل تهران و خدمات این مجموعه:

با مراجعه به مجموعه جرثقیل تهران و درخواست خدمات، مزایای فراوانی شامل حالتان خواهد شد که قابل‌تأمل هستند. باتوجه‌به اینکه مجموعه جرثقیل تهران به‌عنوان یکی از فعالان موفق در زمینه اجاره جرثقیل در شرق تهران شناخته می‌شود، دریافت چنین آپشن‌های ارزنده‌ای از آن جای تعجبی ندارد.

 •          پوشش تمامی مدل‌ها جرثقیل سبک‌وسنگین
 •          تأمین نیاز تمامی مناطق تهران
 •          میزان و درصد رضایتمندی فراوان مشتریان
 •          استقرار جرثقیل‌ها در چند نقطه تهران به‌منظور بهبود خدمات
 •          فعالیتی ۱۰۰% تضمینی به دلیل وجود پرسنلی آموزش‌دیده و ماشین‌آلاتی پیشرفته
 •          پوشش برندهای معتبر ماشین‌آلات سنگین مانند تادانو، لیبهر، کاتو و …
 •          ارائه انواع خدمات مانند جابه‌جایی، نصب تجهیزات، امور ساختمانی، فعالیت‌های صنعتی و …

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + نه =

تماس سریع