جرثقیل سالیار

جرثقیل سالیار

معرفی جرثقیل سالیار Saliar

جرثقیل سالیار با استفاده از طراحی‌های بروز و مطابق با معیارها و استانداردهای جهانی توانسته به یک محصول مشتری‌پسند تبدیل شود. ایده‌های جدیدی که در ساخت جرثقیل‌های این برند به‌کارگرفته‌شده، سبب پویایی صنعت ماشین‌های سنگین باربری کشورمان گشته است. ازاین‌رو نهادهای بسیاری امروزه از انواع جرثقیل سالیار در جهت پیشبرد فعالیت‌های خود کمک می‌گیرند و صدالبته به نتایج درخشانی نیز در حوزه کاری خود دست می‌یابند.

جرثقیل سالیار
درباره جرثقیل سالیار

اطلاعاتی درباره شرکت سالیار:

شرکت سالیار اولین تولیدکننده جرثقیل کامیونی بوده و از راه ساخت جرثقیل سالیار از نوع کامیونی به همگان معرفی شد. اگرچه تولیدات این شرکت متنوع‌تر می‌باشد، اما آنچه سبب شهرت این برند شده، تولید جرثقیل کامیونی در تعداد بالا است. قدرت فراوان، قابلیت تردد در معابر عمومی، امکان استفاده در صنایع گوناگون، تعمیر و نگهداری سهل و … از مزایای بارز جرثقیل‌های کامیونی برند سالیار است. ازاین‌رو طبیعی است که تقاضا به سمت آن از سوی ارگان‌های نیازمند به کارهای سنگین بالا باشد.

انواع جرثقیل سالیار
جرثقیل دکل بلند سالیار

شرکت سالیار چه محصولاتی تولید می‌کند:

انواع جرثقیل سالیار از باب کیفیت زبان زد هستند و تقریباً صنعتگری نیست که به محصولات این برند نیاز نداشته باشد. با نگاهی به محصولات این شرکت آن‌ها را در تنوعی قابل‌قبول می‌یابیم. از طرفی مدیران این مجموعه می‌کوشند تا با توسعه کارخانه‌های تولیدی خود هرروزه بر تعداد محصولات خود بی افزایند. برخی از ماشین‌آلات تولیدی شرکت سالیار را می‌توان بدین‌گونه برشمرد.

اجاره جرثقیل 5 تن سالیار
محصولات شرکت سالیار
  •     جرثقیل‌های ریشه‌کن:

یکی از محصولات پرکاربرد سالیار، جرثقیل‌های ریشه‌کن این مجموعه بوده که حوزه شهرداری از آن بهره‌های فراوان برده است. به مدد این جرثقیل به‌راحتی ریشه قوی درختان فرسوده از دل خاک بیرون‌آمده و نهال‌های تازه جایگزین آن می‌شود. سهولت انجام کار و محدود شدن مدت‌زمان پروسه کاری از مزایایی است که اجاره جرثقیل از برند سالیار را مطلوب نموده است.

 

  •         جرثقیل ۱۵ تن مفصلی:

از دیگر محصولات این برند به جرثقیل ۱۵ تن مفصلی می‌توان اشاره نمود که تولید آن سبب خودکفایی کشور ایران از این باب گشته است. بدین ترتیب اکنون برند سالیار را اولین سازنده ایرانی این نوع جرثقیل می‌دانند. قدرت، مانور عالی و کیفیت خوب سبب شده کمتر در زمان اجاره جرثقیل، صنعتگران به نمونه دیگری بی اندیشند.

  •        جرثقیل کامیونی:

البته از جرثقیل‌های کامیونی این مجموعه نیز نمی‌توان گذشت که این شرکت توانسته با اخذ مجوزهای لازم به ساخت نخستین نمونه آن در ایران بپردازد. امروزه اجاره جرثقیل ۳ تن، ۱۰ تن و … این برند با رویکردی جدی دنبال می‌شود. قدرت بالا در جابه‌جایی اجسام باعث شده از این جرثقیل در ساخت‌وسازها، معدن، حمل‌ونقل درون‌شهری و برون‌شهری به‌کرات استفاده نمایند.

  •       سازه‌های هیدرولیک:

شرکت سالیار در طراحی و ساخت انواع سازه‌های هیدرولیک نیز به جایگاهی رفیع نائل شده است و آن را مدیون دانش متخصصان خود و الطاف پروردگار می‌داند. کارهای ساختمانی بدون حضور بالابرهای هیدرولیکی به سرانجام مطلوبی نمی‌رسند، ازاین‌رو انواع جرثقیل سالیار و سازه‌های هیدرولیکی این برند جزء ثابت پروژه‌های عظیم عمرانی هستند.

  •      جرثقیل ۵ تن دریایی:

اگرچه این جرثقیل را دریایی می‌خوانند، اما در دسته جرثقیل‌های بوم تلسکوپی پشت کامیونی قرار گرفته و دارای قابلیت نصب وینچ هیدرولیک، سبد حمل نفر و جیب کشویی است. به طور معمول باربری این جرثقیل ۲۰۰۰۰ کیلوگرم در فاصله ۳ متری است که با افزایش طول کشوها و میزان بازشدن تلسکوپ، بر اساس جدول بار، ظرفیت باربرداری کمتر شده و هرچه بر فاصله افزوده گردد، این ظرفیت نیز پایین‌تر می‌آید. انعطاف‌پذیری بالا، حجم محدود در زمان پارک، پیچیدگی کم، پوشش مسافت‌های کوتاه و طولانی و فضای اشغال کم توسط این جرثقیل‌ها آن‌ها را به نمونه‌هایی بی‌مثل و مانند در تجارت‌های دریایی بدل ساخته‌اند.

اجاره جرثقیل 3 تن سالیار
جرثقیل دریایی سالیار

شرکت سالیار متعلق به کجاست؟

شرکت سالیار یک برند ایرانی و تولیدکننده جرثقیل سالیار بوده که با به‌کارگیری ایده‌ها و ابداعات بسیاری توانسته به موفقیت‌های چشمگیری در حوزه تولید جرثقیل و ماشین‌آلات صنعتی و راه‌سازی برسد. محصولات مرغوب این شرکت نام و آوازه ایران را بلند نموده‌اند و اکنون باتجربه‌ای وسیع از طی این سال‌ها و با بهره‌گیری از متخصص‌ترین مهندسان، جرثقیل‌هایی متنوع، قدرتمند و ایمن را عرضه کرده‌اند. در حال حاضر هر سازمان، مؤسسه و … به اجاره جرثقیل نیازمند باشد، مسلماً محصولات این برند نقطه تمرکز و توجه آن‌ها می‌باشد.

اجاره جرثقیل سالیار
جرثقیل سالیار یک برند ایرانی

تولیدات جرثقیل شرکت سالیار در چه تناژِی است؟

جرثقیل کفی باقدرت عالی در محیط‌هایی که به دلیل ابعاد کم فضا حضور دو جرثقیل غیرممکن است، پرکاربرد می‌باشد. ازاین‌رو شرکت سالیار در طی تمهیدی کوشیده تا جرثقیل‌های خود را قابل نصب بر روی کامیون‌های کفی و حتی بر روی زمین به‌صورت ثابت عرضه نماید. اکنون جرثقیل‌های این مجموعه در تناژهای ۳ تن، ۱۰ تن و ۱۵ تن موجود هستند. تولیدات متنوع این برند در زمینه انواع جرثقیل دریایی، جرثقیل مفصلی، جرثقیل عنکبوتی و جرثقیل تلسکوپی و همچنین لوازم جانبی چون پالت بر، سبد جرثقیل و … سبب شده هر سازمان و شرکتی که به اجاره جرثقیل ۷ تن، ۱۰ تن و ۱۵ تن نیاز داشته باشد، حتماً از میان محصولات این برند به انتخاب بپردازد.

کرایه جرثقیل 10 تن سالیار
جرثقیل سالیار در تناژهای متفاوت

آیا تفاوت خاصی بین شرکت سالیار و دیگر رقیبان در این حوزه وجود دارد؟

باوجود مزایای برتری مانند انعطاف‌پذیری بالا، تنوع فراوان، سادگی در عملکرد و … به‌راستی انواع جرثقیل سالیار بر محصولات دیگر برندها ارجحیت دارند. جرثقیل سالیار و بالابرهای هیدرولیک این مجموعه به‌راستی جزء ماشین‌آلات مهم ساخت‌وسازهای بلندمرتبه در دوره کنونی هستند که با افزایش سرعت پروژه‌ها و کاهش هزینه‌ها، اجاره و خرید این محصولات موردتوجه طیف وسیعی از شرکت‌ها قرار گرفته است. بدین ترتیب استفاده از انواع جرثقیل‌های سالیار در پروژه‌های زیرسازی عظیم مانند ساخت پل، احداث فرودگاه، پیاده‌سازی طرح‌های نیروگاهی و … به‌صورت جدی پیگیری می‌شود.

اجاره جرثقیل 7 تن سالیار
جرثقیل چپقی سالیار

برای خرید یا اجاره جرثقیل سالیار به کجا باید مراجعه کرد:

تعداد کثیری از سایت‌های فعال در عرصه اینترنت وجود دارند که به‌راحتی می‌توانید به کسب اطلاعات در باب اجاره جرثقیل ۵ تن،۷ تن و … پرداخته و در همین راستا در مورد برند سالیار نیز اطلاعات جامعی از متخصصان این مجموعه‌ها دریافت نمایید و در صورت تمایل به اجاره یک نمونه از محصولات این برند بپردازید. سایت اختصاصی این شرکت نیز پذیرای مشتریانی بوده که تمایل به خرید دارند. با ورود به صفحه فروش علاوه بر آشنایی با مشخصات محصول انتخابی، قادر هستید به خرید اقدام نمایید.

جرثقیل تهران و خدمات این مجموعه:

مجموعه جرثقیل تهران اکنون شمارا در راستای دستیابی به انواع جرثقیل سالیار کمک می‌نماید. البته خدمات این مجموعه وسیع‌تر نیز بوده، بدین ترتیب قادر هستید، در حوزه اجاره جرثقیل سنگین، اجاره بالابر، اجاره لیفتراک، اجاره تریلی، اجاره کامیون، اجاره بابکت و مینی بیل نیز بر روی خدمات این شرکت حساب ویژه باز نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 1 =

تماس سریع