جرثقیل لیبهر

جرثقیل لیبهر

جرثقیل لیبهر (Leibherr)

وقتی به جرثقیل لیبهر نگاهی می‌اندازیم آن را ازنظر کیفیت در اوج و از باب هوش به‌کاررفته در طراحی کامل و بی‌نقص می‌یابیم. شرکت لیبهر در سال ۱۹۴۹ برای اولین‌بار به دنیای ساخت جرثقیل وارد شد و بعد از آن به‌صورت متوالی عهده‌دار عرضه ماشین‌هایی شگفت به‌منظور ساخت‌وساز و ترمیم بناهای آسیب‌دیده گشت. برند لیبهر از اتحاد دو شرکت بزرگ آلمانی و سوئیسی فعال در حوزه تولیدات ماشین‌آلات صنعتی برپا شد. در حال حاضر به یکی از بزرگان دنیای صنایع سنگین خصوصاً راه‌سازی و شهرسازی بدل گشته است. اکنون انواع جرثقیل لیبهر در تناژهای مختلف راه‌گشای بسیاری از فعالیت‌های سنگینی می‌باشد که در آن‌ها قدرت و ایمنی حرف اول را می‌زند.

جرثقیل لیبهر
جرثقیل لیبهر و نگاهی به این برند

اطلاعاتی در مورد شرکت لیبهر:

شرکت لیبهر یک برند آلمانی واقع در شهر سوئیس بوده که محصولاتش زاییده دانش متخصصان آلمانی و هوش و ذکاوت مهندسان سوئیسی است. ازاین‌رو اگر در میان ۶ تولیدکننده فعال در حوزه ماشین‌آلات صنعتی و خصوصاً جرثقیل می‌درخشد، جای هیچ تعجبی نیست. محصولات این شرکت که در ابتدا چندان وسعت نداشت، به‌سرعت در میان نمونه‌های برتر جهانی با فناوری‌هایی پیشرفته جای گرفت. به‌گونه‌ای که می‌توان گفت، اولین جرثقیل‌ها در سطح جهان دست‌ساخته هانس لیبهر رئیس شرکت لیبهر است.

اگر به جرثقیل کفی، سنگین و … نیازمند هستید، انتخابتان از میان محصولات این برند سرشناس بهترین ایده می‌باشد تا به نمونه‌های عالی و با جدیدترین فناوری‌های دنیا دست یابید. در حال حاضر هنوز برند لیبهر بااقتدار به مسیر خود ادامه می‌دهد و دختر هانس مدیریت اجرایی و پسر هانس ریاست بخش مالی این شرکت را برعهده گرفته‌اند.

انواع جرثقیل لیبهر
اطلاعاتی در مورد شرکت لیبهر

تولیدات شرکت لیبهر:

اگرچه انواع جرثقیل لیبهر در دنیا چنان نام‌آشنا هستند، به‌گونه‌ای که با گفتن نام این برند تا حد زیادی فقط جرثقیل‌های این مجموعه در ذهن متبادر می‌شود، اما لیبهر در زمینه‌های متعددی فعالیت می‌کند. بدین ترتیب از تولیدات ارزنده این برند می‌توان به ماشین‌آلات کشاورزی، لوازم‌خانگی و ماشین‌آلات ساخت‌وساز اشاره نمود. البته افتخارات این برند در زمینه تولیدات صنعتی به همین‌جا ختم نشده و با ارائه قطعات هواگرد، ماشین‌ابزارها و موتورهای دیزل توانایی‌های خود را به رخ همگان کشیده است.

همچنین برند لیبهر را در عرصه تولید الکتروموتورها، پمپ هیدرولیک، یخچال‌های خانگی و … نیز در موقعیتی عالی می‌بینیم، به‌گونه‌ای که به خودکفایی و بالندگی کامل و بی‌حدوحصری رسیده است. ولی همان‌طور که گفتیم جرثقیل‌های آن سرآمد بوده و بخش وسیعی از تولیدات این شرکت را به خود اختصاص می‌دهند.

 اجاره جرثقیل لیبهر
انواع تولیدات شرکت لیبهر

شرکت لیبهر کجاست:

شرکت لیبهر یک برند آلمانی – سوئیسی و جزء ۶ تولیدکننده فعال جهانی در جهت تولید ماشین‌آلات سنگین است که با ۱۳۰ زیرمجموعه و ۱۱ بخش عرضه وسیعی از تولیدات را تحت پوشش خود قرار داده است. ازاین‌رو می‌توان انواع جرثقیل لیبهر و دیگر محصولات این شرکت را در حوزه‌های مختلفی مانند حفاری، جاده‌سازی، ساختمان‌سازی و … موفق یافت. با این توضیحات می‌توان گفت اگرچه این برند اکنون در بسیاری از کشورهای صنعتی دارای مرکز خدمات است، اما دفتر مرکزی آن از همان ابتدای تأسیس در شهر بول فریبورگ سوئیس بوده و شرکت‌های دیگر که در سال‌های آتی و کشورهای دیگر افتتاح‌شده‌اند به‌عنوان زیرمجموعه این برند نام‌آشنا فعالیت می‌کنند.

جرثقیل دکل بلند لیبهر
شرکت لیبهر در کجا واقع شده است

انواع جرثقیل‌های لیبهر:

جرثقیل لیبهر را می‌توانید در مدل‌های مختلفی مشاهده کنید، به‌گونه‌ای که باور این تنوع حیرت‌آور برای بسیاری سخت است. به‌هرحال لیبهر در عرصه تولید انواع مختلفی از این ماشین‌ها مانند جرثقیل کفی، جرثقیل برجی، جرثقیل دریایی و جرثقیل تلسکوپی که نمونه‌ای از تولیدات این شرکت در زمینه تجهیزات باربری می‌باشد، به موفقیت‌های چشم‌گیری نائل شده است. البته در اینجا باید از جرثقیل‌های بار، جرثقیل‌های کشتیرانی و جرثقیل‌های ویژه این برند نیز نام برد که کارایی‌های وسیعی را ارائه می‌کنند.

ولی اگر بخواهیم فهرست تولیدات این برند را در زمینه ماشین‌های حمل‌ونقل بار کمی کامل‌تر نماییم می‌توان به انواع لودر، بیل مکانیکی و کامیون نیز اشاره نمود. با بررسی نمونه‌های مشابه به‌راستی می‌شود، اذعان داشت که توانمندترین نمونه‌های جهان متعلق به برند لیبهر است.

اجاره جرثقیل لیبهر در جرثقیل تهران
انواع جرثقیل های شرکت لیبهر
تفاوت جرثقیل‌های لیبهر با دیگر برندهای جرثقیل:

تفاوت‌ها و ویژگی‌های متمایزی که در جرثقیل لیبهر خودنمایی می‌کنند، سبب شده محصولات این برند بر نمونه‌های رایج در سطح جهان برتری یابند. از این تفاوت‌ها می‌توان به کیفیت عالی، عمر طولانی و خلاقیت در ساخت اشاره نمود. البته تمایزهای دیگری نیز وجود دارد که مشتریان پروپاقرصی را برای این برند مهیا ساخته است که از آن می‌توان قیمت مناسب، کارایی بالا و امکان اطمینان کامل به قطعات و تجهیزات این ماشین‌ها را برشمرد. اگر به اجاره جرثقیل نیازمند هستید مسلماً انتخاب از میان محصولات برند لیبهر بهترین رویکرد است تا علاوه بر ماشینی قدرتمند و کارآمد، آسایش و رفاه صددرصدی را نیز در کنار این ماشین تجربه نمایید.

شرکت لیبهر
تفاوت جرثقیل لیبهر با دیگر برندهای جرثقیل

خرید یا اجاره این جرثقیل (لیبهر) در ایران چگونه است؟

باوجود مدل‌های مختلف جرثقیل لیبهر که کاربردهای متمایزی را عرضه می‌کنند، امکان تعویض راحت قطعات، خدمات پس از فروش و … در حال حاضر خرید و اجاره جرثقیل‌های این برند را با رونق بالایی مواجه ساخته است. فقط کافی است به شرکت‌های ارائه‌کننده چنین خدماتی مراجعه کرده و از آن‌ها درخواست اجاره جرثقیل یا خرید آن را داشته باشید. این شرکت‌ها با کادر حرفه‌ای و ارتباطات قوی خود توانایی برقراری ارتباطی مستقیم را با شرکت صنایع سنگین در خارج از کشور دارند.

ازاین‌رو اقدام به واردات این جرثقیل‌ها به‌صورت مستقیم از شرکت لیبهر نموده و باقیمت اصلی فروشنده آن را در اختیار شما می‌گذارند. بدین ترتیب نگرانی پرداخت هزینه‌های گزاف واسطه‌ها و گرفتار شدن در دام اجناسی تقلبی را نداشته و به تجهیزاتی کاملاً اورجینال بر طبق تمامی مجوزهای لازم دست می‌یابید. البته اگر نیاز به اجاره نیز داشته باشید، باوجود چنین خدماتی قیمتی معقول‌تر و ماشین‌هایی مرغوب‌تر در انتظارتان است.

خرید یا اجاره جرثقیل لیبهر
چگونگی خرید یا اجاره جرثقیل لیبهر در ایران

جرثقیل تهران و خدمات این مجموعه:

کیفیت فوق‌العاده بالای انواع جرثقیل لیبهر، شرکت جرثقیل تهران را بر آن داشت تا به‌منظور ارتقا سطح کیفی پروژه‌های خود و از طرفی راحتی اپراتورهایش به تهیه محصولات این برند بپردازد. اگر به اجاره جرثقیل از میان بهترین و قوی‌ترین ماشین‌آلات موجود نیازمند هستید، جرثقیل تهران توانایی پاسخگویی به نیاز شمارا دارد. اکنون در کنار این مجموعه لذت یک معامله حساب‌شده و به‌صرفه را خواهید چشید. شما فعالیت این شرکت را در زمینه‌های مختلفی مانند اجاره جرثقیل سنگین، اجاره بالابر و اجاره

لیفتراک می‌یابید، اما اگر نیاز شما در حوزه‌های دیگر شکل می‌گیرد، این مجموعه در زمینه اجاره تریلی، اجاره کامیون، اجاره بابکت و مینی بیل نیز صاحب‌امتیاز بوده و از همکارانش یک گام جلوتر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + یک =

تماس سریع