جرثقیل هیاب

جرثقیل هیاب

نکاتی در مورد جرثقیل هیاب Hiab

جرثقیل هیاب یکی از تولیدات شرکت بزرگ هیاب است که در زمینه تجهیزات باربرداری صاحب‌امتیاز بوده و در جهان به‌عنوان یک تولیدکننده برتر شناخته می‌شود. اگرچه این برند در ابتدا فعالیت محدودی در این زمینه از خود نشان داده اما اکنون تجهیزات باربرداری آن جزء نمونه‌های باکیفیت جهانی است. تمامی مراکز فعال در حوزه اجاره جرثقیل می‌کوشند تا با بهره‌گیری از تولیدات این برند بتوانند به جایگاه رفیعی در میان همکاران خود نائل شوند.

جرثقیل هیاب
جرثقیل هیاب مفصلی

تاریخچه شرکت هیاب:

با نگاهی به تاریخچه شرکت نامدار و توانمند هیاب آن را در ابتدای کار یک مجموعه کوچک و فعال در حوزه جرثقیل‌های تاشوند می‌یابیم. ولی به‌مرورزمان و در طی ۶۰ سال تلاش بی‌وقفه، این برند توانمند محصولات دیگری نیز در زمینه تجهیزات باربرداری و جرثقیل کفی عرضه نمود که به‌راستی حیرت‌آور هستند. اکنون این برند با فروشی بالغ‌بر ۱۵۰۰۰ دستگاه در سال به یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان تجهیزات صنعتی بدل شده است. هیاب را می‌توان یکی از پیشتازان عرصه تولید جرثقیل و محصولات بارگیری و یکی از خوش‌نام‌ترین سازندگان جرثقیل، اکنون در خاورمیانه و ۵ قاره جهان دانست.

انواع جرثقیل هیاب و مدل‌های مختلف آن امروزه پرطرف‌دار هستند و کسانی که تمکن مالی بدان‌ها اجازه می‌دهد به خرید این ماشین‌ها پرداخته و گروه دیگر که سرمایه ابتدایی محدودی دارند به کرایه آن‌ها اکتفا می‌کنند. با ورود جرثقیل هیاب به ایران و قدرت و استقامت بالایی که از خود نشان داد، صنعت اجاره جرثقیل در کشورمان گسترش یافت، زیرا شرکت‌های بسیاری با اعتماد به توانایی‌های محصولات این برند دل‌وجرئت حضور در عرصه اجاره را یافتند.

جرثقیل هیاب
جرثقیل هیاب و تاریخچه این شرکت

هیاب به‌غیراز جرثقیل چه تولیداتی دارد؟

تولید جرثقیل‌های مفصلی کارآمد و مقاوم سبب شد، هیاب در بین تولیدکنندگان جرثقیل مطرح جهانی بدرخشد. سوارشدن این جرثقیل‌ها بر روی کامیون و تولید آن‌ها در تناژهای مختلف زمینه پیشرفت برند هیاب را فراهم ساخت. ازاین‌رو اگر به اجاره جرثقیل ۳ تن، ۵ تن، ۷ تن و … و یا حتی نمونه‌های سنگین‌وزن‌تری مانند جرثقیل ۱۰ تن و ۱۵ تن از میان محصولات این برند نامی نیازمند هستید، هیچ محدودیتی از جهت ظرفیت نداشته و هیاب به‌خوبی توانسته از این نظر قدرتمند ظاهر شود.

به‌مرورزمان تلاش‌های مستمر این مجموعه به ثمر نشست و سبب ارتقا سطح کیفی و کمی محصولات این برند شد. به‌گونه‌ای که اکنون این برند علاوه بر جرثقیل در زمینه طراحی، تولید، مونتاژ و نصب انواع تجهیزات جابه‌جایی کالا به موفقیت‌های فراوانی دست‌یافته است.

اجاره جرثقیل هیاب
یکی از انواع جرثقیل های هیاب

این مجموعه می‌کوشد تا محصولات خود را با انتظارات و نیازمندی‌های مصرف‌کنندگانش هماهنگ سازد. در این راستا از دانش و تخصص و آخرین فناوری‌های روز بهره می‌گیرد. توجه به توسعه به‌عنوان یک امر مهم و برآورده نمودن نیاز مشتریان در یک رقابت نفس‌گیر، همگی دلایل موفقیت این برند در تولید جرثقیل است. البته خدمات پس از فروش، ارائه تجهیزاتی ایمن و قابل‌اعتماد، ارتقا طول عمر ماشین‌ها به مدد تولیدی بهینه از دیگر امتیازات موجود در انواع جرثقیل هیاب است.

 

شرکت هیاب مال چه کسی است و در کجا قرار دارد:

هیاب را یک شرکت سوئدی می‌دانند که بخشی از آن متعلق به شرکت کارگوتک است. ازاین‌رو وقتی نام برند هیاب به زبان می‌آید ناخواسته کشور سوئد و توانایی‌های مهندسان آن در ذهن‌ها تداعی می‌شود. به‌راستی هیاب یکی از افتخارات کشور سوئد است و از همان ابتدای کار و فعالیتش توانسته نام و آوازه کشور خود را بلند سازد. بدین ترتیب آن را یکی از بهترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های جرثقیل سازی در جهان می‌شناسند.

 

این شرکت بزرگ با آغاز کار در سال ۱۹۴۴ تاکنون که بالغ‌بر ۶۵ سال است، توانسته محصولات متنوعی را به صنایع ساخت‌وساز و عمرانی تقدیم نماید و در سهولت بخشیدن به فعالیت‌های صنعتی حجیم و بزرگ نقش مهمی ایفا کند. به همین دلیل است که ادعا می‌شود، فرقی نمی‌کند به اجاره جرثقیل ۵ تن نیاز دارید یا اجاره جرثقیل ۷ تن برایتان راه‌گشا است، این برند توانایی پاسخگویی به هر تناژی را دارد. اکنون بخش‌های مختلف کارخانه‌های تولیدی این برند از ساخت جرثقیل هیاب پا را فراتر گذاشته و به ساخت دستگاه‌های باربرداری دیگری نیز پرداخته‌اند که این دستگاه‌ها نیز توجه جهانیان را به سمت خود معطوف نموده‌اند.

انواع جرثقیل هیاب
انواع جرثقیل های هیاب

نگاهی به تولیدات شرکت هیاب:

اگر به اجاره جرثقیل نیاز دارید و نگران یافتن محصولات متنوع مورد لزوم در امور اجرایی خود، از این برند هستید باید بگوییم هیاب تولیدات متنوعی را عرضه نموده است. بدین ترتیب این تولیدکننده پرقدرت سوئدی را می‌توانید علاوه بر تولید انواع جرثقیل هیاب در زمینه تولید گونه‌های متعدد تجهیزات باربرداری قابل‌حمل، جرثقیل‌های جنگلداری و لیفتراک صاحب‌امتیاز بیابید. به‌راستی لیفتراک‌های این مجموعه نیز زبان زد بوده و مشتریان جهانی دارند. توانایی خارق‌العاده هیاب در تولید لودر نیز به‌گونه‌ای است که در بسیاری کشورها نام هیاب مترادف با نام لودر بوده و به‌جای ذکر نام لودر نام هیاب را بر زبان می‌آورند.

جرثقیل های 10 تن هیاب
جرثقیل هیاب با کنترل از راه دور

آیا شرکت هیاب فقط جرثقیل مفصلی تولید می‌کند؟

به علت اینکه اولین تولیدات شرکت هیاب بر مبنای جرثقیل‌های مفصلی بوده این طبیعی است که در اقصا نقاط جهان آن را یک تولیدکننده جرثقیل‌های مفصلی بدانند. در ایران نیز بیشترین تمرکز بر روی جرثقیل‌ها این برند بوده، ازاین‌رو اجاره جرثقیل ۱۰ تن، ۱۵ تن و … این شرکت موردتوجه بیشتری است. ولی به‌واقع تولیدات این برند در اینجا متوقف نشده و اکنون دارای ماشین‌های متنوعی است.

جرثقیل‌های پشت کامیونی، جرثقیل‌های بازو غلتان مالتی لیفت و لیفتراک‌های پشت کامیونی موفقت، نمونه‌ای ازآنچه ذکر نمودیم هستند. البته در ادامه می‌توان به پرینستون پیگی بک، سکوهای بالابرنده زپرو و والتکو نیز اشاره نمود که فعالان حوزه‌های صنعتی و عمرانی از آن‌ها بهره‌های فراوانی می‌برند. در شمارش انواع محصولات هیاب به نمونه‌های دیگری چون آما، فوکولیفت و جرثقیل کفی در تناژهای مختلف نیز برمی‌خوریم. اگرچه جرثقیل‌های ویژه جنگل و بازیافت لوگلیفت نیز پرطرف‌دار بوده و در کنار نمونه‌های جان سرد توانسته‌اند کارایی‌های بالایی را ارائه نمایند.

اجاره جرثقیل هیاب در تهران
تولید انواع جرثقیل در شرکت هیاب

جرثقیل هیاب در چه تناژهایی موجود است؟

شما هر نوع تناژی را بدون محدودیت می‌توانید در میان محصولات برند هیاب بیابید. ازاین‌رو افرادی که به نمونه‌های سنگین‌وزن‌تر چون اجاره جرثقیل ۱۰ تن و اجاره جرثقیل ۱۵ تن نیاز دارند نیز به سمت این برند مایل شده و متصدیان و کارفرمایانی نیز که با مدل‌های سبک‌وزن‌تر کارشان انجام پذیرفته و تمایل به‌صرف هزینه بالا ندارند به اجاره جرثقیل ۳ تن و اجاره جرثقیل ۵ تن یا ۷ تن این برند می‌پردازند.

جرثقیل های پشت کامیونی هیاب
جرثقیل هیاب در تناژهای متفاوت

جرثقیل تهران و خدمات این مجموعه:

در حال حاضر شرکت جرثقیل تهران از انواع جرثقیل هیاب در میان محصولات خود قرار داده است تا پاسخگوی هرگونه نیازی در این حوزه باشد. البته عمده خدمات این مجموعه بر پایه اجاره جرثقیل سنگین، اجاره بالابر، اجاره لیفتراک و اجاره تریلی است. ولی در زمینه اجاره کامیون، اجاره بابکت و مینی بیل نیز خدمات شایانی را ارائه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − نه =

تماس سریع