کرایه جرثقیل کفی ۱۵ تن

کرایه جرثقیل کفی 15 تن

کرایه جرثقیل کفی ۱۵ تن

کرایه جرثقیل کفی ۱۵ تن، از جمله کار هایی است که در زمان انجام پروژه و عملیات انجام می شود. از این رو تصمیم داریم شما را با کلیه نکات حائز اهمیت در این زمینه آشنا کنیم. اما پیش از هر کاری، مشخصاتی را در مورد این جرثقیل و هم چنین کرایه جرثقیل کفی ۱۵ تن و سایر جرثقیل های کفی دار به شما ارائه خواهیم داد.

جرثقیل های کفی دار، انواع مختلفی دارند که می توان از جمله پر کاربرد ترین آن ها به جرثقیل کفی دار ۳ تن، جرثقیل کفی دار ۵ تن و جرثقیل کفی دار ۱۵ تن اشاره کرد. اما از قوی ترین و پر کاربرد ترین آن ها جرثقیل کفی دار ۱۵ تن می باشد.

این جرثقیل ها را می توان برای بار برداری و جا به جایی اجسام تا وزن ۲۰ تن، مورد استفاده قرار داد. چرا که می توانند بار و اجسامی که شما مد نظر دارید را بلند کرده و بر روی کفی خود قرار داده و آن را به راحتی جا به جا کنند.

جرثقیل های کفی دار ۱۵ تن به دلیل داشتن کفی بزرگ، این امکان را برای شما فراهم نموده اند تا بتوانید هر وسیله ای به ابعاد ۲٫۵۰ در ۶ متر، را حمل نمایید.

هم چنین شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال با مشاورین جرثقیل تهران در تماس باشید.

کرایه جرثقیل کفی 15 تن
درباره کرایه جرثقیل کفی ۱۵ تن

مشخصات جزیی جرثقیل کفی ۱۵ تن

طول بوم این جرثقیل ها انواع مختلفی دارد. هم چنین دارای وینچ و سیم بکسل می باشند. البته بعضی از مدل ها وینچ ندارند. هم چنین با در نظر گرفتن نصب شدن آن بر روی کامیون، دسترسی و نوع بوم آن ها با گردش ۳۶۰ درجه می باشد.

لازم به ذکر است‌ که زاویه بلند کردن اجسام برای بوم این جرثقیل ها، از ۵ درجه تا ۷۵ درجه می باشد.

جک جرثقیل کفی ۱۵ تن، از نوع هیدرولیک است تا بتواند در زمان بلند کردن اجسام ایمنی کافی و لازم را برای بهبود کار داشته باشد.

وزن متداول این جرثقیل، بدون کفی در حدود ۷ تن و با کامیون و کفی در حدود ۱۸ تن می باشد.

مشخصات کامل در مورد جرثقیل کفی ۱۵ تن

جرثقیل های کفی ۱۵ تن، دارای کف جرثقیل به عرض ۲٫۵۰ سانتی متر و طول ۵٫۶۰ سانتی متر می باشند.

بوم جرثقیل های کفی دار ۱۵ تن، انواع مختلفی دارند. معمولا رایج ترین آن ها، ۷ متری، ۱۰ متری و ۱۳ متری است.

این جرثقیل ها دارای دو نوع وینچ دار و بدون وینچ می باشند. که هر کدام برای انجام پروژه و عملیاتی مورد استفاده قرار می گیرند.

جرثقیل کفی وینج دار ۱۵ تنی، یک جرثقیل معمولی به شمار می آید. که معمولا برای بار گیری و تخلیه و حمل و نقل محموله مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که جرثقیل کفی بدون وینچ ۱۵ تنی، پر کاربرد تر بوده و می توان از آن در سوله های کوچک استفاده نمود.

کرایه جرثقیل کفی 15 تن
مشخصات کامل در مورد کرایه جرثقیل کفی ۱۵ تن

در زمان کرایه جرثقیل کفی ۱۵ تن به نکات زیر توجه کنید:

– پیش از آن که با مراکز اجاره و کرایه جرثقیل های کفی تماس بگیرید، حتما اطلاعات دقیقی در مورد وزن، حجم و … بار داشته باشید.

– حتما ارتفاع ساختمان و فاصله بین محل استقرار جرثقیل تا ساختمان را برای حمل و بار برداری اجسام و بار در نظر بگیرید.

– محلی که پروژه و یا عملیات در آن واقع شده است مانند متراژ کوچه و یا خیابان را به طور کامل بررسی کنید.

– برای دریافت بهتر و مناسب تر خدمات کرایه و اجاره جرثقیل می توانید از یک تا دو روز قبل اقدام به اجاره جرثقیل کنید.

– در صورتی که اطلاعات دقیقی در مورد محل انجام پروژه و عملیات ندارید، می توانید از مشاورین و کارشناسان جرثقیل تهران بخواهید تا در محل مورد نظر شما حاضر شوند.

– بهتر است از نزدیک ترین مرکز به محل انجام عملیات و پروژه اقدام به کرایه این جرثقیل کنید. به طور مثال اگر محل انجام پروژه در شرق است، نیازی نیست که از مرکزی در غرب کرایه جرثقیل کفی ۱۵ تن را انجام دهید.

– اگر تصمیم دارید که برای جا به جایی بار و اجسام، جرثقیل کفی ۱۵ تن، مسافت زیادی را طی نماید، می توانید این کار را در ساعاتی انجام دهید که ترافیک کم تری باشد.

– توجه داشته باشید که کار و کنترل جرثقیل نام برده شده، کار هر شخصی نیست و باید از اپراتور دوره دیده در این زمینه کمک بگیرید.

– در صورتی که بار و یا کالای شما از حساسیت بالایی برخوردار است، می توانید پیش از آن که اقدام به بار برداری کنید، برای بیمه قلاب اقدام نمایید.

– در صورت بروز هر گونه سوال می توانید از مشاورین جرثقیل تهران درخواست کمک کنید.

– در زمان کرایه جرثقیل کفی ۱۵ تن، از به کار گیری اپراتور هایی که تخصصی در کنترل آن ندارند، به شدت خودداری کنید.

کرایه جرثقیل کفی 15 تن
در زمان کرایه جرثقیل کفی ۱۵ تن به این نکات توجه کنید

هزینه کرایه جرثقیل

هزینه کرایه جرثقیل، کاملا به نوع و هم چنین تناژ باری جرثقیل بستگی دارد. به طور کلی باید از هزینه کرایه و اجاره آن چشم پوشی کنید و به سراغ جرثقیلی بروید که در مدت زمان کم تری، بیش ترین بازدهی را برای شما داشته باشد.

شما می توانید در این زمینه از متخصصین جرثقیل تهران، مشورت بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 9 =