اجاره جرثقیل کابین دار

اجاره جرثقیل کابین دار

اجاره جرثقیل کابین دار

جرثقیل کابین دار در واقع همان جرثقیل سبد دار است. شما می توانید جهت انجام پروژه های مختلف اقدام به اجاره جرثقیل کابین دار نمایید. این نوع از جرثقیل ها کاملا متحرک بوده و بر روی انواع ماشین ها مانند کامیون و یا نیسان قابل نصب هستند. البته لازم به ذکر است که این نوع از جرثقیل ها بیش تر برای استفاده در ارتفاع مناسب هستند و در صورتی که نیاز دارید شخص را برای انجام کاری، تا ارتفاع مشخصی بالا ببرید، به شما توصیه می کنیم که هر چه زود تر جهت اجاره جرثقیل کابین دار اقدام نمایید.

هم چنین شما می توانید‌ برای انتخاب صحیح جرثقیل با مشاورین جرثقیل تهران مشورت نمایید تا متناسب ترین جرثقیل را جهت انجام پروژه و عملیات خود کرایه‌ نمایید.

اجاره جرثقیل کابین دار
اجاره جرثقیل کابین دار یا سبد دار

از جرثقیل کابین دار جهت انجام چه اموری می توان استفاده نمود؟

همان طور که پیش تر اشاره کردیم، در صورتی که می خواهید‌ پروژه ای را انجام دهید‌ که نیاز به بالا بردن نفر به ارتفاعی مشخص را دارید، می توانید از جرثقیل کابین دار استفاده کنید.

همه ما به دفعات این نوع از جرثقیل ها را در کوچه و خیابان دیده ایم. به طور مثال زمانی که دکل های برق به مشکلی بر می خورند و اداره برق نیاز دارد تا متخصصی را جهت عیب یابی تا ارتفاعی مشخص بالا ببرد، از این نوع جرثقیل ها استفاده می کند.

البته در صورتی که شما نیاز مداوم‌ به جرثقیل کابین دار دارید و اجاره‌ جرثقیل کابین دار برای شما صرفه اقتصادی ندارد، می توانید جهت خرید آن اقدام نمایید. البته به شما توصیه می کنیم در این زمینه با مشاوران ‌جرثقیل تهران مشورت کنید.

شما می توانید برای نصب دوربین های مدار بسته در اتفاعات زیاد مانند سوله ها، از این جرثقیل استفاده کنید. هم چنین برای پروژه های ساختمانی مانند اجرای نمای ساختمان، اجاره جرثقیل کابین دار می تواند یک امر ضروری به شمار آید.

همچنین در صورتی که سقف خانه یا کارگاه شما در ارتفاع قرار دارد و دسترسی به آن از طریق راه پله ها مقدور نمی باشد، می توانید برای تعمیر و یا رنگ زدن آن، از جرثقیل کابین دار استفاده نمایید.

اجاره جرثقیل کابین دار
اجاره جرثقیل کابین دار و کاربرد آن

کدام نوع جرثقیل کابین دار برای انجام پروژه من مناسب است؟

ابتدا در نظر بگیرید که تصمیم دارید شخص را تا چه ارتفاعی بالا ببرید؟ توجه کنید که جرثقیل های کابین دار، معمولا در مدل های ده متری برای یک نفر و دوازده متری برای دو نفر، ارتفاع مورد نیاز شما را تامین می کنند. اما در صورتی که نیاز به ارتفاع بیش تری دارید، می توانید به سراغ مدل هایی بروید که دارای این قابلیت هستند.

توجه داشته باشید که برای ارتفاعات بیش تر از دوازده متر، نصب آن بر روی نیسان کار درست و ایمنی به شمار نمی آید.

هم چنین باید در نظر بگیرید که می خواهید در زمان انجام پروژه چه تعداد نفراتی را بالا ببرید. توجه کنید که سبد یا کابین تعبیه شده بر روی این جرثقیل ها، تعداد نفرات مشخصی را ساپورت می کنند و در صورتی که بیش از حد مجاز تعریف شده برای هر کابین، اشخاص را بالا ببرید، امکان بر هم خوردن تعادل جرثقیل کابین دار فراهم شده و می تواند جان آن ها را به خطر بی اندازد. لازم است بدانید به طور کلی کابین های تعبیه شده برای این نوع از جرثقیل ها بین یک الی دو نفر است و برای رعایت اصول ایمنی، نباید بیش تر از این تعداد نفرات را با استفاده از این جرثقیل بالا برد.

در صورتی که نیاز دارید تعداد نفرات بیش تری را با استفاده از جرثقیل کابین دار به بالا ببرید، باید در زمان اجاره جرثقیل کابین دار، خواسته و نیاز خود را به مشاوران جرثقیل تهران بگویید تا برای شما کابین یا سبدی متناسب با تعداد نفرات مورد نظرتان بر روی جرثقیل نصب کنند.

جهت اجاره‌ جرثقیل کابین دار از طریق شرکت معتبری اقدام کنید

توجه کنید که جرثقیل های کابین دار، جزو ماشین آلاتی هستند که به صورت مداوم و مستمر نیاز به تعمیر و سرویس دارند. هم چنین باید از ایمنی لازم برخوردار باشند تا در زمان استفاده، برای اپراتور و افرادی که در زمان انجام پروژه حضور دارند، خطر ساز نشوند. به همین خاطر به شما توصیه می کنیم که برای اجاره آن به سراغ شرکتی معتبر بروید تا از خدمات دهی آن ها اطمینان خاطر داشته باشید.

اجاره جرثقیل کابین دار
اجاره جرثقیل کابین دار از جرثقیل تهران

هم چنین امکان دارد که در زمان انجام پروژه و در زمان استفاده از جرثقیل، هر گونه اتفاق فنی برای جرثقیل رخ دهد. باید بدانید که شرکت اجاره دهنده، مسئولیت آن را قبول کرده و در کمترین زمان ممکن جهت رفع عیب و نقص جرثقیل در محل مورد نظر شما حاضر می شود.

شما می توانید‌ برای اجاره جرثقیل کابین دار، با رعایت کلیه نکات ایمنی و همین طور دریافت بهترین خدمات، از طریق جرثقیل تهران اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 16 =

تماس سریع